17.APRĪLĪ SEMINĀRS SPORTA DARBA SPECIĀLISTIEM “SABIEDRISKO ATTIECĪBU ORGANIZĒŠANA SPORTA ORGANIZĀCIJĀ” Drukāt
Pirmdiena, 01 aprīlis 2019 13:52

PR organizesana 17042019 inTrešdien- 17.aprīlī, LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centrs organizē semināru sporta darba speciālistiem “Sabiedrisko attiecību organizēšana sporta organizācijā. Semināru vadīs LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Ilze Āķe-Vīksne, kura komunikācijas jomā darbojas vairāk nekā 20 gadus; bijusi Izglītības un zinātnes ministrijas, arī Latvijas Olimpiskās komitejas sabiedrisko attiecību speciāliste-preses sekretāre, strādājusi ziņu aģentūras LETA reportieru komandā. Semināram jāpiesakās līdz 16. aprīlim.

SEMINĀRS 
SPORTA DARBA SPECIĀLISTIEM
2019. gada 17. aprīlī
SABIEDRISKO ATTIECĪBU ORGANIZĒŠANA SPORTA ORGANIZĀCIJĀ (8 ST.)

PIETEIKUMA ANKETA   I    DARBA PROGRAMMA

Semināra saturs un mērķis. Nav noslēpums, ka viegli pieejama, pārskatāma, atklāta un pozitīva institūciju komunikācija, tai skaitā sportā, ir pievilcīga gan sabiedrībai, gan klientiem, gan sadarbības partneriem un sponsoriem. Institūciju menedžmentā to dēvē par sabiedriskajām attiecībām (PR), kas profesionāli attīsta institūcijas tēlu, atbilstoši tās stratēģiskajiem mērķiem un uzdevumiem, rūpējas par reputāciju un nodrošina atklātu komunikāciju ar sabiedrību. Gala rezultātā, mērķtiecīga PR īstenošana, veido pozitīvu sabiedrības attieksmi un vērtējumu par institūciju un tajā iesaistītajām personām – sporta organizācijās – sportistiem, treneriem, ekspertiem un vadītājiem.

Seminārs piedāvā iespēju sporta darba speciālistiem papildināt prasmes un zināšanas ilgtermiņa komunikācijas veidošanā ar sabiedrību, lai mērķtiecīgi stiprinātu un uzturētu sporta organizāciju pozitīvo tēlu un atpazīstamību Latvijā.

Teorētisko un praktisko nodarbību laikā piedāvājam apgūt PR organizēšanas pamatprincipus un metodes sporta organizācijā. Īpaši uzmanību pievērsīsim publicitātes materiālu/preses relīžu sagatavošanai un izplatīšanai; preses konferenču organizēšanai, lai panāktu vēlamo rezultātu tās atspoguļošanā; komunikācijai sociālajos tīklos; interviju sniegšanai; Latvijas sporta mediju daudzveidībai. Praktiskajā daļā pārbaudīsim savas zināšanas par informācijas komunicēšanu sabiedrībai.

Semināru vada Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) sabiedrisko attiecību un komunikācijasvadītāja Ilze Āķe-Vīksne, kura PR un komunikācijas jomā darbojas vairāk nekā 20 gadus; bijusi Izglītības un zinātnes ministrijas, arī Latvijas Olimpiskās komitejas sabiedrisko attiecību speciāliste - preses sekretāre, strādājusi ziņu aģentūras LETA reportieru komandā.

Pieteikšanās semināram līdz 2019. gada 16.aprīlim, e-pastā  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , nosūtot pieteikuma anketu.

Norises laiks un vieta. 2019. gada 17. aprīlis plkst. 10.00, Rīga, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Brīvības gatve 333, 2.stāvs, 205.telpa.

Semināra noslēgumā dalībnieki saņem LSPA profesionālās pilnveides kursu beigšanas apliecību.

Dalības maksa. 35 EUR (ar pārskaitījumu kontā). Neierašanās gadījumā nauda netiek atmaksāta.

LSPA rekvizīti:
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Reģ. Nr. 90000055243
Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
Konta nr. LV53TREL9150120000000
Banka: Valsts kase BIC kods TRELLV22
Beigās uzrādīt EK kodu 21499

Kontaktinformācija:
Ilona Blekte,
LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra vadītāja

67799526, 27800435
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv