Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes SPORTA MEDICĪNAS KATEDRAS DOCĒTĀJI LĪDZDARBOJAS RSU MEDICĪNAS UN VESELĪBAS APRŪPES STARPTAUTISKAJĀ KONFERENCĒ
SPORTA MEDICĪNAS KATEDRAS DOCĒTĀJI LĪDZDARBOJAS RSU MEDICĪNAS UN VESELĪBAS APRŪPES STARPTAUTISKAJĀ KONFERENCĒ Drukāt
Ceturtdiena, 04 aprīlis 2019 13:13

IMG-3969 2LSPA Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras docētāji, no 1. līdz 3. aprīlim, aktīvi līdzdarbojušies Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) zinātniskajā konferencē “Zināšanas praksei”, ar fokusu uz sirds un asinsvadu veselību, kā arī traumatoloģiju.

Konferencē piedalījās LSPA profesors Viesturs Lāriņš, asociētā profesore Zane Pavāre, docētāja Evita Dubiņina, kā arī LSPA maģistrantūras absolvents sporta fizioterapijā Jānis Lācis.

Profesors V.Lāriņš un viņa audzēknis J.Lācis konferences darba sekcijā “Sirds veselība” prezentēja pētījumu par Sportistu sirds hipertrofiju, kā arī uzstājās ar stenda ziņojumu par Sportistu sirds hipertrofijas samazināšanas iespējām.  Prof. Lāriņš piedalījās arī konferences Kardioloģijas sekcijas darba vadīšanā un stenda referātu komisijas darbā.

Savukārt Sporta medicīnas katedras asoc. prof. Z.Pavāre piedalījās Traumatoloģijas un ortopēdijas sekcijā par Tibiofibulārās sindesmozes operatīvās ārstniecības rezultātiem un stenda referātu vērtēšanas komisijas darbā.

Konferencē, ar stenda ziņojumu rehabilitoloģijā, LSPA pārstāvēja arī jaunā katedras docētāja E.Dubiņina.

IMG 20190403 140430 2

Konference notika RSU Zinātnes nedēļas ietvaros, to papildināja tematiskās konferences tādās jomās kā digitālā patoloģija, komplementaritātes princips metabolo slimību pētniecībā, ortopēdija un traumatoloģija, retie klīniskie gadījumi, sabiedrības veselība un veselības sistēmu vadība un augstskolu pedagoģija.  

Konferencē tika prezentēti vairāk nekā 200 pētījumi.

Informāciju sagatavoja:
LSPA Sporta medicīnas katedras profesors Viesturs Lāriņš
sadarbībā ar sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju Ilzi Āķi-Vīksni, 2944520

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv