Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PARAKSTĪTS LĪGUMS PAR LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA IZBŪVI
PARAKSTĪTS LĪGUMS PAR LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRA IZBŪVI Drukāt
Ceturtdiena, 28 marts 2019 15:52

IMG 4384

Turpinot īstenot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) infrastruktūras sakārtošanas un attīstīšanas projektus, 28.martā Augstskola parakstījusi līgumu ar būvdarbu kompāniju SIA “FF”  par LSPA Veselības aprūpes sportā izpētes centra būvdarbu veikšanu, kas paredz LSPA galvenās ēkas mazāk efektīvi apgūto telpu pārbūvi pirmajā, otrajā un pagrabstāvā, kā arī vienas palīgēkas demontāžu un laboratorijas ieejas mezgla izbūvi iekšpagalmā.

Līgums 331 420,82 eiro vērtībā (bez PVN) noslēgts ar iepirkuma procesā izvēlēto būvnieku – SIA „FF”, lai jau šā gada aprīlī varētu uzsākt pirmos darbus un 2019. gada novembrī pabeigtu izpētes centra izbūvi un nodotu to tālākai labiekārtošanai.

Līgumu parakstīja LSPA rektors Juris Grants un SIA “FF” valdes loceklis Jānis Ronis.

“Tuvojoties mūsu Augstskolas 100 gadu jubilejai, tā ir labākā dāvana, kādu varam mūsu studentiem un darbinieku kolektīvam pasniegt – labiekārtotu, mūsdienīgu un inovācijās balstītu darba vidi, kā arī sporta zinātnes attīstību,” parakstot līgumu, atzina LSPA rektors J.Grants.

Pārbūves darbi tiek veikti projekta “Modernizētas LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” Nr. 8.1.1.0/17/I/013 ietvaros, kuru līdzfinansē  Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).

LSPA projekta īstenošanai pieejamo finansējumu ir noteicis Ministru kabinets. Projekta kopējās izmaksas ir 833 378 EUR, kur 125 006,70 EUR ir valsts budžeta finansējums un 708 371,30 EUR ir ERAF finansējums.

ERAF atbalsts pētniecības iestādēm un augstskolām paredzēts plānošanas dokumenta - Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.1.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt modernizēto STEM, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas, studiju programmu skaitu" ietvaros.

STEM LSPA

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar attīstības un zinātnes prorektoru Jāni Žīdenu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv