Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PIRMO LSPA ATVĒRTO DURVJU DIENU APMEKLĒ LIELS INTERESENTU SKAITS
PIRMO LSPA ATVĒRTO DURVJU DIENU APMEKLĒ LIELS INTERESENTU SKAITS Drukāt
Otrdiena, 26 marts 2019 11:00

DSC09503 1600x1067 219.martā aizvadījām šī gada pirmo Atvērto durvju dienu, LSPA telpās pulcējot lielu skaitu interesentu. Nākamā Atvērto durvju diena norisināsies 11. maijā, kurā būs iespēja apskatīt mūsu augstskolu un iepazīties ar piedāvātajām studiju programmām.

 

Atvērto durvju dienu apmeklēja aptuveni 90 interesenti, lai izmantotu iespēju un tiktos ar LSPA vadību, studiju programmu direktoriem un docētājiem, kuri prezentēja augstskolā apgūstamās studiju programmas, uzņemšanas prasības un iestājpārbaudījumu norises kārtību programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”.

Savukārt LSPA studējošais olimpietis, titulētais pludmales volejbolists Aleksandru Samoilovs dalījās savā studiju pieredzē Akadēmijā, kā arī iedrošināja topošos studentus uzsākt studijas LSPA. 

Papildus informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu pamatstudijām:  http://uznemsana.lspa.lv/

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

FOTO: Andris Pimenovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv