Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA SVARBUMBU CELŠANAS KOMANDA IZCĪNA 2.VIETU LATVIJAS UNIVERSIĀDES KOPVĒRTĒJUMĀ
LSPA SVARBUMBU CELŠANAS KOMANDA IZCĪNA 2.VIETU LATVIJAS UNIVERSIĀDES KOPVĒRTĒJUMĀ Drukāt
Otrdiena, 12 marts 2019 08:12

IMG 3603 59. martā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) lielajā vingrošanas zālē, norisinājās Latvijas 29. Universiādes sacensības svarbumbu celšanā, klasiskajā divcīņā. LSPA komandu pārstāvēja 10 atlēti - Edgars Getmančuks, Edgars Kozuls, Edgars Reinholds, Kristaps Deglis, Kirils Truhins, Deniss Koltaševs, Matīss Bārdulis, Kārlis Vanags, Lauris Upenieks un Kristaps Cīrulis. LSPA komanda Latvijas Universiādes svarbumbu celšanas sacensību kopvērtējumā izcīnīja otro vietu (27 punkti).

Komandu kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) (36 punkti) un 3.vietu - Daugavpils Universitātes (DU) (6 punkti).

Kā pastāstīja viens no sacensību organizētājiem un dalībniekiem Edgars Getmančuks: “LSPA komandas vadītājs un virzošais spēks bija Smagatlētikas katedras vadītājs, profesors Leonīds Čupriks, kurš organizēja mūsu Akadēmijas studentu komandu, kā arī pašas sacensības. Kopīgi ar profesoru pildījām tiesnešu un sekretariāta pienākumus, manuprāt, parādījām labu sacensību organizēšanas līmeni. Šogad īpaša atsaucība bija arī no LLU un DU studentiem, kas apliecina augošo interesi par sporta veidu.”

“Patika arī tas, ka sacensību dienas izskaņā LSPA studējošie demonstrēja svarbumbu žonglēšanas paraugdemonstrējumus, kas pacēla sacensību emocionālo atmosfēru,” dalījās Getmančuks.

Sacensībās piedalījās studenti no 6 Latvijas augstskolām: LSPA, LLU, DU, Liepājas Universitātes (LiepU), Rīgas Tehniskās koledžas (RTK) un Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas (UCAK).

Individuālajā vērtējumā čempionu titulus izcīnīja: svaru kategorijā līdz 68 kg – Deniss Koltaševs (LSPA) 40 punkti (p.), līdz 73 kg – Edgars Kozuls (LSPA) 55.5 p., līdz 78 kg  - Matīss Bārdulis (LSPA) 46.5 p., līdz 85 kg – Edgars Reinholds (LSPA) 78 p., līdz 95 kg – Edgars Getmančuks (LSPA) 170 p., virs 95 kg – Dāvis Grīns (LLU) 97 p.

Sacensības organizēja Latvijas Augstskolu sporta savienība sadarbībā ar LSPA un biedrību „Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija”.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja

Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
sadarbībā ar Edgaru Getmančuku

Foto: Sigita Roga (LSPA)

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv