Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA DŽUDO KOMANDA IZCĪNA 8 MEDAĻAS LATVIJAS STUDENTU ČEMPIONĀTĀ
LSPA DŽUDO KOMANDA IZCĪNA 8 MEDAĻAS LATVIJAS STUDENTU ČEMPIONĀTĀ Drukāt
Otrdiena, 12 marts 2019 06:50

 20190310 160803

10. martā Latvijas Augstskolu sporta savienība sadarbībā ar Latvijas Džudo federāciju  "Vsevoloda Zeļonija sporta skolā" organizēja Latvijas studentu čempionātu džudo, kurā piedalījās  džudisti no deviņām Latvijas augstskolām, tai skaitā 9 studenti – 3 puiši un 6 meitenes, no Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA), kuri augstskolu kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu sieviešu konkurencē un 2.vietu – vīriešu, iegūstot 3. zelta, 4. sudraba un 1. bronzas medaļu.

Džudo sacensībās startēja komandas no LSPA, Latvijas Universitātes, Banku Augstskolas, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU), RTU Rīgas Biznesa skolas, Transporta un sakaru institūta, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Rīgas Aeronavigācijas institūta, Liepājas Universitātes un Rīgas Stradiņa Universitātes (RSU).

LSPA komandu čempionātā pārstāvēja:Abulfazs Nasirovs, Artjoms Krikets, Adrians Krauze, Laura Sāmiete, Marija Muzika, Viktorija Lukjaneca, Anastasija Kravčenko, Darja Samorokova un Anna Popova.

Svara kategorijā līdz 73kg Abulfazs Nasirovs 3.cīņās izcīnīja 1. vietu. Savukārt A.Krauze un A.Krikets nespēja aizcīnīties līdz medaļām. Taču tas netraucēja LSPA puišu komandai kopvērtējumā iegūt 2.vietu.

LSPA meitenes, ar savu cīņas sparu un raksturu, kopvērtējumā bija pārliecinoši labākās un kļuva par turnīra čempionēm.

Svara kategorijā līdz 53kg uz pjedestāla stāvēja visas Akadēmijas studentes - L.Sāmiete – 1. vieta, M.Muzika – 2. vieta, A.Kravčenko – 3. vieta. Tāda pati situācija izveidojās arī svara kategorija līdz 63kg, kur D.Samorokova izcīnīja 1. vietu un V.Lukjaņeca - 2. vietu. Svara kategorijā līdz 57kg D.Samorokova ieņēma 2. vietu, piekāpjoties Karīnai Beķerei no Liepājas Universitāte, bet kategorija līdz 70kg A.Popova piekāpās RSU studējošajai Serafima Nazarova un palika 2. vetā.

Uzvarētājas sievietēm:

-52 kg Laura Sāmiete

-57 kg Karīna Beķere

-63 kg Darja Samorokova

-70 kg Serafima Nazarova

Open Serafima Nazarova

Uzvarētāji vīriešiem:

-66 kg Ruslans Soha

-73 kg Abuļfazs Nasirovs

-81 kg Ņiķita Duinovs

-90 kg Bogdans Koroļevičs

+100 kg Maksims Čečotkins

Kopvērtējums sievietēm:

1.vieta – LSPA

2.vieta – RSU

3.vieta – Liepājas Universitāte

Kopvērtējums vīriešiem:

1.vieta - RTU

2.vieta - LSPA

3.vieta – TSI/RAI

 20190311 231427

 20190311 231459

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
sadarbībā ar LSPA Smagatlētikas katedras viesdocētājiem Jekaterinu Krauzi
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu un Daini Juzupu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv