Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes REKREĀCIJAS STUDENTI AR “TREKNU PUNKTU” NOSLĒDZ LSPA ZIEMAS NOMETŅU SEZONU
REKREĀCIJAS STUDENTI AR “TREKNU PUNKTU” NOSLĒDZ LSPA ZIEMAS NOMETŅU SEZONU Drukāt
Sestdiena, 09 marts 2019 09:28

20190301 173509 2Arī šogad LSPA Slēpošanas katedras ziemas nometņu sezona noslēgusies ar Rekreācijas kvalifikācijas studentu nometni, kuras laikā topošie speciālisti apguva rekreatīvās iespējas un resursus, kas saistīti ar  dzelzceļu. Rekreācijas nometnes moto bija - “Dzelzceļš un rekreācija”.

Rekreācijas nometnes studentiem piedāvā daudzveidīgu saturu. To mērķis ir iepazīties ar plašajām rekreācijas iespējām dažādos Latvijas novados.

1. un 2.martā notikušajā nometnē piedalījās 18 pirmā, otrā un trešā kursa kvalifikācijas studenti, kā arī Slēpošanas katedras docētāji – asociētās profesores Ingrīda Smukā un Inga Liepiņa un docents Kalvis Ciekurs.

Šogad studenti tikās ar Vidzemes Tūrisma asociācijas pārstāvjiem un izzināja projektu “Zaļais dzelzceļš”, kā arī pārgājiena veidā veica nelielu šī projekta posmu - Melturi-Amatas tilts. Studenti apmeklēja Gulbenes Mazbānīša muzeju, iepazinās ar dzelzceļa vēsturi un, ar mazbānīti, veica braucienu posmā Gulbene-Stāmeriena.

Nonākot Stāmerienā, nometnes dalībnieki, virtuālā ekskursijā iepazinās ar 1820-tajos gados celto Stāmerienas pili, kurā dzīvoja pasaules slavu iemantojušais itāļu rakstnieks Džuzepe Tomazi di Lampeduza, kurš sarakstījis romānu "Gepards". Dalībnieki apmeklēja arī Stāmerienas Svētās Ņevas Aleksandra pareizticīgo baznīcu, kas saukta arī par “balto baznīcu”.

Nometne noslēdzās ar sātīgām pusdienām Stāmerienas pils parka kafejnīcā.

Paldies visiem docētājiem un dalībniekiem par dalību nometnē - īpašs paldies Vidzemes Tūrisma asociācijai un Mazbānīša muzejam par interesanto stāstījumu, bet uzņēmumam “Latvijas Dzelzceļš” par piemiņas balvām nometnes dalībniekiem.

Informāciju un foto sagatavoja:
LSPA Slēpošanas katedras asoc.prof, nometnes koordinatore Ingrīda Smukā
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv