Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes ŠONEDĒĻ LSPA PIEDALĪSIES IZSTĀDĒ “SKOLA 2019”
ŠONEDĒĻ LSPA PIEDALĪSIES IZSTĀDĒ “SKOLA 2019” Drukāt
Piektdiena, 01 februāris 2019 14:43

IMG 8997 2No 1. līdz 3. martam starptautiskā izglītības izstāde “Skola” Ķīpsalā piedāvās iegūt aktuālāko informāciju par izglītības iespējām, tai skaitā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA).

Vairāk nekā 140 izstādes dalībnieku – valsts un privātās augstskolas, profesionālās izglītības kompetences centri – koledžas, tehnikumi un profesionālās vidusskolas –, mācību centri u. c. jauniešiem prezentēs vairākus simtus izglītības programmu un visdažādāko nozaru mācību kursus. Interesenti varēs uzzināt visu nepieciešamo par starptautisko eksāmenu kārtošanu, skolēnu vasaras valodu nometnēm ārzemēs, kā arī iepazīties ar inovatīviem mācību papildlīdzekļiem un jaunākajām mācību tehnoloģijām. 

Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Liepājas Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Daugavpils Universitāte, Ventspils Augstskola, Vidzemes Augstskola, Latvijas Kultūras akadēmija, Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija, Rīgas Ekonomikas augstskola, Biznesa augstskola “Turība” u. c. informēs par uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, studiju apmaiņas un prakses iespējām un ārpusstudiju aktivitātēm. Tieši izstādē augstskolas pirmoreiz prezentēs jaunās 2019./2020. mācību gada studiju programmas.

Jaunums!
Pirmoreiz “Skolā” darbosies Atvērtā skatuve, uz kuras izstādes dalībnieki 20 minūšu garās prezentācijās interesentus iepazīstinās ar savu mācību iestādi un aktuālo studiju un mācību programmu piedāvājumu. 

Vairāk par izstādi “Skola”: www.bt1.lv/skola

Sekojiet līdzi jaunumiem arī sociālajos tīklos: 
www.facebook.com/izstade.skola
https://twitter.com/izstade_skola
www.draugiem.lv/izstadeskola/

Norises vieta:
Starptautiskais izstāžu centrs, Ķīpsalas iela 8, Rīga

Darbalaiks:
1.–2. marts 10.00–18.00
3. marts 10.00–17.00

Biļetes:
Biļetes cena – 5,00 EUR
Grupas biļetes – 4,00 EUR*
*Lai iegādātos grupas biļetes, kasē ir jāiesniedz grupas saraksts uz mācību iestādes veidlapas. Grupu pavadošajam pedagogam izstādes “Skola 2019” apmeklējums ir bez maksas! 

Autostāvieta – 4,00 EUR
Stāvvieta autobusam – 10,00 EUR

Vienlaikus ar izstādi „Skola 2019” Ķīpsalā notiks “Latvijas Grāmatu izstāde 2019”, kas piedāvās tikties ar iemīļotiem rakstniekiem, baudīt autoru lasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos un iepazīties ar izdevniecību jaunumiem. Izstādi var apmeklēt bez maksas ar “Skolas 2019” ieejas biļeti.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv