Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes ĒNU DIENĀ SKOLĒNI VIESOJAS LSPA
ĒNU DIENĀ SKOLĒNI VIESOJAS LSPA Drukāt
Trešdiena, 13 februāris 2019 14:11

IMG-20190213-WA0000 213.februārī Latvijā notika ikgadējā karjeras akcija “Ēnu diena”. Arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedra tikās ar Rīgas skolēniem, kuri viesojās mūsu Akadēmijā, lai rastu atbildi uz jautājumu - Kā tas ir, strādāt ar studentiem?

Paldies LSPA profesorei Agitai Ābelei par skolēniem dāvāto iespēju labāk iepazīt LSPA darbu un piedāvātās studiju iespējas.

LSPA apmeklēja skolēni no Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas, Teikas vidusskolas un 74.vidusskolas, kuri savu nākotni saista ar studijām sporta zinātnē, galveno uzmanību veltot nākotnes profesiju iepazīšanai radošā un akadēmiskā darba ikdienas vidē.

Ēnu diena ir izglītojošs profesionālās orientācijas pasākums, kurā skolēniem ir iespēja apmeklēt dažādas darba vietas un kļūt par darbinieku "ēnām". Ēnu dienu Latvijā organizē Biznesa izglītības biedrība Junior Achievement-Young Enterprise Latvija.

IMG 3174

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv