Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes ŠOGAD LSPA ZIEMAS NOMETŅU BĀZES VIETA NO ĒRGĻIEM PĀRCĒLUSIES UZ PRIEKUĻIEM
ŠOGAD LSPA ZIEMAS NOMETŅU BĀZES VIETA NO ĒRGĻIEM PĀRCĒLUSIES UZ PRIEKUĻIEM Drukāt
Piektdiena, 01 februāris 2019 09:25

Sleposanas nometne 2019 1Janvāra noslēdzošajā nedēļā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Sporta zinātnes un Fizioterapijas studenti dodas uz Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras organizēto ziemas nometni. Pēdējos 10 gadus nometnes notika Ērgļos, bet šogad, no 28.janvāra līdz 3.martam, tās risināsies Priekuļos un bāzēsies Priekuļu tehnikumā.

Studiju programmas ietvaros nometni apmeklēs vairāk nekā 260 LSPA 1. un 3.kursa studenti, kuri pilnveidos prasmes slēpošanā un praktizēs nometņu plānošanu un organizēšanu.

Šogad Slēpošanas katedra, organizē 4 nometnes:
-  Pirmā nometne Priekuļos risināsies no 28.janvāra– 2.februārim. Plānots, ka to apmeklēs 40 neklātienē studējošie 3.kursa studenti, programmā „Sporta zinātne”.

No 11. – 20.februārim nometni apmeklēs 3.kursa 90 klātienes studenti programmā „Sporta zinātne”.

No 21. – 23.februārim ziemas nometne notiks fizioterapijas 1.kursa studentiem, kurā provizoriski piedalīsies 70 topošie fizioterapeiti, kuriem piebiedrosies 2 LSPA doktorantūras studenti Behnam Boobani un Saeid Edriss no Irānas.

No 1. – 3.martam gaidāma Rekreācijas kvalifikācijā studējošo nometne, ar aptuveni 30 dalībnieku lielu skaitu.

Ziemas nometni nodrošina katedras vadītāja, profesore Daina Krauksta, profesors Juris Grants, asociētie profesori Ivars Kravalis, Ingrīda Smukā, Inga Liepiņa, Baiba Smila, kā arī docents Kalvis Ciekurs un lektori Ligita Indriksone un Intars Nikonovs

Šogad docētāju kolektīvam pievienosies Varšavas Jozefa Pilsudska Fiziskās izglītības universitāte Biala Podlaskas filiāles (Polija) profesors Artūrs Ļitviņuks, kurš saskaņā ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta Nr.8.2.2.0/18/I/006 “Akadēmiskā personāla stiprināšana specializācijas jomās LSPA” ieviešanu piesaistīts akadēmiskajam darbam Augstskolas Slēpošanas katedrā.

LSPA Slēpošanas katedrai sadarbība ar Varšavas Fiziskās izglītības universitātes docētājiem slēpošanas, rekreācijas un tūrisma nometņu organizēšanā notiek jau vairāku gadu garumā. Abu augstskolu speciālisti regulāri dalās akadēmiskajā pieredzē, jauniegūtās zināšanas pielieto studiju darba organizēšanā augstskolās un rīko studentu apmaiņas braucienus.

Plašāka informācija par ziemas nometnēm un tradīcijām skatāma Slēpošanas katedras vadītājas, profesores Dainas Kraukstas publikācijā “Ziemas nometnei 70 gadu”.

LSPA mājaslapas iekštīklā (lspa.lv) atrodama visa nepieciešamā informācija un metodiskie norādījumi studijām nometnē  klātienes un neklātienes 3.kursa studentiem, kā arī metodiskie norādījumi un vērtēšanas kritēriji fizioterapijas studentiem, studiju kursā "Cikliskie sporta veidi – Distanču slēpošana". Skatāms arī metodiskie materiāli par nometņu projektu veidošanu.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv