Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA STUDĒJOŠAIS ABULFAZS NASIROVS KĻUVIS PAR LATVIJAS ATKLĀTĀ DŽUDO ČEMPIONĀTA UZVARĒTĀJU
LSPA STUDĒJOŠAIS ABULFAZS NASIROVS KĻUVIS PAR LATVIJAS ATKLĀTĀ DŽUDO ČEMPIONĀTA UZVARĒTĀJU Drukāt
Pirmdiena, 14 janvāris 2019 13:34

Abulfazs Nasirovs 201913.janvarī, Rīgā - Vsevoloda Zeļonija sporta skolā, notika Latvijas atklātais džudo čempionāts, kurā startēja 55 džudisti – 36 vīrieši un 19 sievietes, no Latvijas un Lietuvas. LSPA 4.kursā studējošais Abulfazs Nasirovs, svara kategorijā līdz 73kg, pārliecinoši uzvarēja četrās cīņās un izcīnīja Latvijas čempiona titulu.

Čempionātā piedalījās arī LSPA neklātienēs studējošā Darja Samorokova, kura izcīnīja 2.vietu, svara kategorijā līdz 57kg, piekāpjoties vienīgi sportistei no Ādažiem Elīzai Marijai Jevstigņejevai.

Sveicam mūsu sportistus ar teicamu jaunās sacensību sezonas sākšanu, novēlām turpmākus panākumus gan sportā, gan studijās.

Rezultāti.

Par pirmās vietas ieguvēju komandu kopvērtējumā Latvijas čempionātā kļuva džudo klubs “Kyodai”. Otro vietu izcīnīja Vsevoloda Zeļonija sporta skola, bet trešajā vietā ierindojās džudo klubs “Lido”.