Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LINDA PURVIŅA UN ŅIKITA LUKAŅENOKS KĻUVUŠI PAR LSPA SPORTA DEJU KONKURSA ABSOLŪTAJIEM UZVARĒTĀJIEM
LINDA PURVIŅA UN ŅIKITA LUKAŅENOKS KĻUVUŠI PAR LSPA SPORTA DEJU KONKURSA ABSOLŪTAJIEM UZVARĒTĀJIEM Drukāt
Trešdiena, 16 janvāris 2019 20:49

IMG 274516.janvārī LSPA XXII Studentu sporta deju ieskaites konkursā piedalījās 12 ceturtā kursa deju pāri studiju programmā “Sporta zinātne”. Par konkursa absolūtajiem uzvarētājiem, iegūstot Viestura Krauksta kausu pamatdeju programmā un Akadēmijas rektora Jāņa Žīdena kausu par labāko Vīnes valša izpildījumu, saņēma Linda Purviņa un Ņikita Lukaņenoks. Savukārt Darja Ļevčenko pārī ar Artūru Annuškānu ieguva konkursa elegantākā pāra titulu, bet Arita Rizga un Vjačeslavs Tēviņš saņēma skatītāju simpātiju balvu.

Sacensību kopvērtējumā 2.vietā ierindojās Anastasija Rinkeviča un Nauris Truksnis, 3.vietu izcīnīja “Erasmus+” apmaiņas programmas studente no Čehijas Anna Širova pārī ar  Mārtiņu Stūraini.

Vīnes valša kausa izcīņā 2.vietu ieguva  Anastasija Rinkeviča un Nauris Truksnis, bet 3.vietā uz goda pjedestāla stājās Arita Rizga un Vjačeslavs Tēviņš.

LSPA 4.kursa studenti sporta deju sacensībās, dejoja piecas dejas – Vīnes valsi, lēno valsi, kvikstepu, ča-ča-ča un džaivu. Dejotājus vērtēja pēc kritērijiem: ritma izjūta, stājas izteiksme, vizuālais izskats, artistiskums, uzvedība deju laukumā, vadīšana - sekošana, ķermeņa tehniskais izpildījums, ceļu un pēdu tehniskais izpildījums, orientācija deju laukumā.

Konkursa norises starplaikos skatītājus ar paraugdemonstrējumiem priecēja Latvijas čempions standartdejās Roberts Andersons pārī ar Katrinu Maksimovu; LSPA studente, Mongolijas čempione latīņamerikas dejās Ekaterina Zubenko (Krievija) un Igors Ustinovs, kā arī mākslas vingrotāja Jelizaveta Kuznecova un Rīgas 272. pirmskolas izglītības iestādes “Pērlīte” audzēkņi Matvejs Dedkovs un Diāna Bolbāte.

Sacensības organizēja un vadīja LSPA Vingrošanas katedra sadarbībā ar LSPA Sporta klubu. Lielu darbu šo sacensību organizēšanā un vadīšanā ieguldīja sporta deju kursa pasniedzējs Deniss Savčenko.

Īpašs paldies sacensību tiesātājiem Anastasijai Škļarovai, Marijai Butorovai , Ekaterinai ZUBENKO, Andrjam Rogovenko un Alīnai Gorjunovai.

Elegantāko pāri noteica žūrijas komisija: LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens, studiju prorektore, profesore Andra Fernāte, LSPA deju konkursa patrons Viesturs Krauksts, LSPA Sporta kluba priekšsēdētājs Sergejs Saulīte, Studiju departamenta vadītājs, asoc. profesors Ivars Kravalis un profesors Uldis Švinks.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv