Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA FRISBIJA KOMANDA IZCĪNA BRONZU LATVIJAS STUDENTU ČEMPIONĀTĀ
LSPA FRISBIJA KOMANDA IZCĪNA BRONZU LATVIJAS STUDENTU ČEMPIONĀTĀ Drukāt
Pirmdiena, 14 janvāris 2019 17:26

ab540605-47d6-434a-8a72-daedf09143ea 2

ab540605-47d6-434a-8a72-daedf09143ea

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas frisbija komanda (LSPA) izcīnījusi 3.vietu Latvijas studentu čempionātā, kas 6.janvārī notika Lielvārdes novada sporta namā. Pirmo vietu, pirmo reizi, izcīnīja Vidzemes augstskolas (ViA) studenti, kuri finālā pārspēja Rīgas Stradiņa universitāti (RSU).

LSPA Komandā spēlēja - Ēriks Liepa, Aleksandrs Ivanovs, Roberts Brikmanis, Elīna Krūmiņa (K), Laura Sāmiete, Diāna Mihele, Aiva Balcere, Viktorija Vikija Sniegs-Sniedziņa.

Bronzas finālā LSPA ar 13:6 apspēlēja Latvijas Universitāti (LU).

Vispirms LSPA komanda tikās ar LU. Jau spēles pirmajā pusē LSPA spēja izprast LU spēles gaitu, tādējādi iesākot čempionātu ar pārliecinošu uzvaru, ar rezultātu 13:3.

Spēlēs pret ViaA un RSU LSPA izmainīja spēles taktiku, kas, diemžēl, nesa zaudējumus. ViA komandai tika zaudēts ar rezultātu 8:12. Savukārt spēli ar RSU komandu LSPA aizvadīja spraigi, jo komandas centās nodrošinās sev vietu finālā, lai cīnītos ar ViA par čempionu titulu. Spēle iesākās ļoti sīvi, abām komandām ik pa brīdim gūstot punktus. Spēles pirmajā pusē vadībā bija RSU komanda, ar rezultātu 4:7, taču pēc puslaika pārtraukuma, LSPA spēja atspēlēties un rezultātu izlīdzināja -10:10. Pēdējās spēles minūtēs LSPA komandai nedaudz pietrūka veiksmes, un rezultāts bija par labu RSU, kura ar divu punktu pārsvaru - 12:10, izcīnīja vietu finālā.

Bronzas finālā LSPA atkārtoti tikās ar LU komandu. LSPA komanda izvirzījās vadībā jau spēles sākuma minūtēs. Neraugoties uz LU ciešo aizsardzību, LSPA komanda izcīnīja pārliecinošu uzvaru, ar rezultātu 13:6, izcīnot 3.vietu Latvijas studentu frisbija čempionātā.

Jāpiemin, ka Spēles gara balvu ieguva 2.vietas ieguvēji - RSU.