Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA AICINA PIETEIKTIES C KATEGORIJAS TRENERA MĀCĪBĀM FITNESĀ
LSPA AICINA PIETEIKTIES C KATEGORIJAS TRENERA MĀCĪBĀM FITNESĀ Drukāt
Pirmdiena, 10 decembris 2018 11:06

C-macibas insta 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), profesionālās pilnveides un mūžizglītības programmu paplašināšanas ietvaros, aicina pieteikties mācībām profesionālās pilnveides izglītības programmā “PAMATZINĀŠANAS SPORTA TRENERA „C” KATEGORIJAS SERTIFIKĀTA IEGŪŠANAI”, ar ievirzi FITNESĀ. Mācības plānots uzsākt 2019.gada 7.janvārī. Pieteikšanās 17. un 18.decembrī.

C-macibas baneris

C kategorijas trenera apliecība fitnesā dod tiesības vadīt sporta treniņus un nodarbības. LSPA īstenotā mācību programma piedāvā apgūt sporta zinātnes teorētiskās un praktiskās zināšanas 320 stundu apmērā.

Saskaņā ar Aizsardzības ministrijas un LSPA, 2017. gada augustā, noslēgto sadarbības līgumu, “C” kategorijas fitnesa treneru mācības apmeklēs arī 20 Nacionālo bruņoto spēku karavīri, lai pilnveidotu zināšanas vispārējā fiziskajā sagatavotībā un celtu profesionālo kvalifikāciju dienesta vajadzībām.

UZŅEMŠANAS NOTEIKUMI

Mācību laiks: 2019.gada 7.janvāris – 8.marts (2 mēneši), darba dienās no plkst. 8.30 – 18.00.

Mācību maksa: 700 euro (ieskaitot PVN).

Mācību forma: teorētiskās un praktiskās nodarbības ar ievirzi vispārējā fiziskajā sagatavotībā un fitnesā, kā arī sporta pedagoģijā, sporta psiholoģijā, anatomijā, sporta fizioloģijā, higiēnā un uzturā fiziskā slodzē, sporta medicīnā un sporta treniņu teorijā.

Prasības: vispārējā vidējā izglītība.

Norises vieta: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas telpas (Rīga, Brīvības gatve 333).

Sekmīgi apgūstot programmu, tās absolventi saņems apliecību un tiesības kārtot trenera sertifikācijas eksāmenu. Par sporta speciālista sertifikācijas procesu skatīt  ŠEIT.

Pieteikšanās: 17. un 18. decembrī, dokumentus pieņem A korpusā, 2.stāvā, 223. kabinetā no pulksten 9.00 līdz 12.00. Kontaktpersona – LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra vadītāja Ilona Blekte (67799526, 27800435, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ).

2019.gada 7. janvārī dokumentus pieņem A korpusā, 2.stāvā, 239.kabinetā, no pulksten 8.30 līdz 10.00. Kontaktpersona – LSPA metodiķe Diāna Rutks arī Rutkis (67543442, 29160961, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ).

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv