Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes PIRMO REIZI UNIVERSIĀDES SACENSĪBĀS GALDA TENISĀ UZVAR LSPA VĪRU KOMANDA
PIRMO REIZI UNIVERSIĀDES SACENSĪBĀS GALDA TENISĀ UZVAR LSPA VĪRU KOMANDA Drukāt
Pirmdiena, 10 decembris 2018 19:04

IMG-5690Šo sestdien – 8.decembrī, par uzvarētājiem Latvijas Universiādes galda tenisā, vīriešu komandu konkurencē, kļuvusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) komanda, kurā spēlēja neklātienē studējošie Aleksandrs Šutka un Vadims Berežkovs. Savukārt LSPA dāmu komanda -  Ilva Baltute, Karīna Gailiša un Marina Rjabkova, izcīnīja 2.vietu.

Latvijas Universitātes (LU) Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes telpās galda tenisu spēlēja studējošie no 7 augstskolām - LSPA, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), LU, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), Daugavpils Universitāte (DU), Rīgas Ekonomikas augstskolas (REA) un Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU).

LSPA studenti Vadims Berežkovs un Aleksandrs Šutka izcīnīja godpilno 1. vietu, nosakot vietu pēc zelta medaļu skaita. 2. vietā, ar vienādu punktu skaitu, RTU studenti, 3. vietā LU komanda.

Studentēm par čempionēm kļuva RTU komanda, aiz sevis atstājot LSPA un LU galda tenisistes.

Vīriešiem par čempionu kļuva Aleksandrs Šutka (LSPA), otrajā vietā Rolands Mēra (LU) un trešajā Rūdolfs Bergmanis (REA). Sievietēm pirmajā vietā RTU studente Viktorija Majorova, sudraba godalga arī RTU studentei Liānai Zeltiņai, bronza LSPA pārstāvei Ilvai Baltutei.

Vīriešu dubultspēles, godalgotās vietas: Aleksandrs Šutka/Vadims Berežkovs (LSPA); Jevgeņijs Gmiraks/Rudolfs Barons (RTU); Rolands Mera/Edgars Civjans (LU).

Sievieši dubultspēles, godalgotās vietas: Viktorija Majorova/Liāna Zeltiņa (RTU); Ilva Baltute/Karīna Gailiša (LSPA); Ilze Ošiņa/Elīza Grebeško (LU).

Sacensību rezultāti.

Sacensības organizēja Latvijas Augstskolu sporta savienība. Galvenais tiesnesis, jau 29 gadus, Genādijs Kartuzovs.