Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes IKGADĒJĀ LSPA BASKETBOLA TURNĪRĀ STARTĒ 19 KOMANDAS
IKGADĒJĀ LSPA BASKETBOLA TURNĪRĀ STARTĒ 19 KOMANDAS Drukāt
Ceturtdiena, 06 decembris 2018 23:36

IMG 23505. un 6.decembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika tradicionālais Augstskolas basketbola turnīrs “Basketbola brīnums”, kuru organizēja un tiesāja 2.kursa basketbola kvalifikācijas studenti kopā ar brīvprātīgajiem palīgiem. Spēlēs piedalījās 120 dalībnieki, kuri dalījās 10 sieviešu un 9 vīriešu komandās. Šogad aktīvi iesaistījās visi Sporta zinātni studējošie kursi. Pirmo reizi turnīra piedalījās arī ārvalstu studentu izveidota komanda.

Par turnīra vērtīgākajiem spēlētājiem atzīti Santa Dzene (3.kurss, “Legendary”) un Kārlis Beikerts (3.kurss, “BK Pagāni”).

Sieviešu konkurencē 1.vietu izcīnīja 3.kursa meitenes “Legendary”, komandā spēlēja – Diāna Tanona, Amanda Sorokina, Santa Dzene, Ilva Baltute, Baiba Silicka un Linda Puriņa.

2.vietu izcīnīja 2.kursa 2.grupas studentes “Lapsas”, ar komandas spēlētājām – Ievu Lapsu, Agati Leju, Madaru Naumčiku, Viktoriju Vikiju Sniegu-Sniedziņu, Lauru Sāmieti, Martu Zariņu un Anniju – Līvu Staškovsku.

3.vietu sīvā cīņā izcīnīja 1.kursa 3.grupas komanda “One step to win”, kurā spēlēja – Laura Beļajeva, Klinta Mārtiņjēkaba, Ieva Romaško, Kitija Holstene, Megija Stalbergs, Megija Agate Deičmane un Marija Muzika.

Vīriešu konkurencē 1.vietu izcīnīja pieredzējušie 4.kursa puiši “BK Pagāni”, kurā spēlēja – Jānis Diedišķis, Alvis Čākurs, Edgars Bogdanovs, Artūrs Jansons un Kārlis Beikerts.

2.vietu izcīnīja 2.kursa 1. un 3.grupas apvienotā komanda “LSPA Geki”, kurā spēlēja – Emīls Cipulis, Arvis Zelčs, Zigmārs Ziediņš, Ivo Popovs, Mārcis Pūce, Paulis Zvirgzdiņš un Kristaps Stenders.

Aizraujošā mačā, ar papildlaika izspēlēšanu, uzvaru guva 2.kursa 1.grupas puišu komanda “Trāpi mērķī”, kurā spēlēja – Roberts Brikmanis, Džordans Inge, Krists Bitenbinders, Jānis Dīķis, Renārs Bodnieks, Aleksejs Blats un Jānis Mačs.

Godalgoto vietu ieguvēji saņēma balvas no mūsu atbalstītājiem LSPA Sporta kluba, RedBull,  LULU pica, SIA Geka un Peintbola telpas “PB”.

Visu organizatoru vārdā vēlamies pateikties par atsaucību un dalību turnīrā, kā arī paldies Sporta spēļu katedrai un tās vadītājam, profesoram Andrim Rudzītim par atbalstu, palīdzību un uzticēšanos!

Informāciju sagatavoja:
LSPA 2.kursa studente, sacensību organizatore Anete Pirktiņa
sadarbībā ar LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju Ilzi Āķi-Vīksni, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv