Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes MINISTRS ŠADURSKIS SVEIC LATVIJAS KOMANDU, ARĪ LSPA PROFESORI VAZNI, AR PANĀKUMIEM KONKURSĀ “EUROSKILLS 2018”
MINISTRS ŠADURSKIS SVEIC LATVIJAS KOMANDU, ARĪ LSPA PROFESORI VAZNI, AR PANĀKUMIEM KONKURSĀ “EUROSKILLS 2018” Drukāt
Pirmdiena, 05 novembris 2018 15:33

ar KŠ 2Latvijas komandas konkursantus, par panākumiem starptautiskajā jauno profesionāļu meistarības konkursā “EuroSkills 2018”, 31. oktobrī svinīgi sveica izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis. Pateicības rakstus par ieguldījumu konkursantu panākumu un prasmju veicināšanā ministrs pasniedza arī komandas ekspertiem, pedagogiem un atbalstītājiem, tai skaitā komandas psiholoģei, LSPA profesorei Žermēnai Vaznei.

LSPA profesore Vazne, no 26. līdz 29. septembrim Budapeštā (Ungārija), kā Latvijas komandas psihologs, piedalījās jauniešu starptautiskajā jauno profesionāļu meistarības konkursā “EuroSkills 2018”.

Latvijas komanda izcīnīja zelta medaļu modes tehnoloģiju prasmju konkursā, sudraba medaļu skatlogu noformēšanas prasmju konkursā, kā arī trīs izcilības medaļas smago spēkratu apkopes, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju un mājaslapu izstrādātāju prasmju konkursos.

Kopvērtējumā Latvijai 28 valstu konkurencē ir 7.labākais komandas rezultāts. Latvijas komandas 12 konkursanti 3 dienas saspringtos konkurences apstākļos veica sarežģītus starptautiska līmeņa uzdevumus 10 profesionālo prasmju konkursos. Kopskaitā konkursā piedalījās 525 jaunie profesionāļi.

Vairāk par Latvijas komandas sniegumu konkursā “EuroSkills 2018” var atrast Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) mājaslapas sadaļā SkillsLatvia.

Latvijas dalību konkursā nodrošina VIAA, īstenojot projektu “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, kuru finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts.

vAZNE 1konkursanti-eksperti

Informāciju apkopoja:
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas
sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
VIAA publicitātes foto

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv