MEKLĒ 2018. GADA LABĀKO SPORTA SKOLOTĀJU Drukāt
Trešdiena, 24 oktobris 2018 10:09

sportaskolotajs2018Līdz 12. novembrim novadu, pilsētu izglītības pārvaldes un izglītības iestādes aicinātas pieteikt savus sporta skolotājus Izglītības un zinātnes ministrijas organizētajam konkursam "Gada sporta skolotājs 2018". Dalību konkursā var pieteikt arī paši sporta skolotāji.

Konkursa mērķis ir aktualizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas un fiziski aktīvas jaunās paaudzes izglītošanas procesā, kā arī celt profesijas prestižu plašākā sabiedrībā. Labs sporta skolotājs spēj motivēt savus skolēnus būt fiziski aktīviem un veidot pozitīvu attieksmi pret fiziskām aktivitātēm arī turpmākajai dzīvei, tāpēc būtiski ir novērtēt viņa darbu.

Pieteikšanās konkursam ir ērta un vienkārša – vietnē https://ej.uz/sportaskolotajs2018 jāaizpilda pieteikuma forma. Jau otro gadu konkursa nolikums vairs neparedz iesniegt sporta skolotāja vadītās sporta stundas videoierakstu.

Konkursa "Gada sporta skolotājs 2018" vērtēšanas komisijā šogad ir gan IZM pārstāvji, gan pieredzes bagāti sporta pedagogi, sportisti un nozares speciālisti, tostarp LSPA studiju prorektore, profesore Andra Fernāte, LSPA doktorants Deniss Čerkovskis, vieglatlēte Anita Siliņa, sporta žurnālists Dāvids Ernštreits, Rīgas maratona organizators Aigars Nords un citi.

Konkurss norit divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija vērtēs pretendentu sagatavotos pieteikumus. Seši dalībnieki ar lielāko punktu skaitu tiks izvirzīti konkursa otrajai kārtai, kurā žūrijas komisija vērtēs sporta skolotāju prasmes, vadot sporta stundu Rīgas Valsts vācu ģimnāzijā.

Konkursa mērķi ir atrast profesionālāko sporta skolotāju Latvijā, popularizēt sporta skolotāja nozīmi veselīgas un fiziski aktīvas jaunās paaudzes izglītošanas procesā, kā arī celt profesijas prestižu plašākas sabiedrības acīs. Balva "Gada sporta skolotājs 2018" ir viena no nominācijām “Latvijas Gada balvas sportā 2018” apbalvošanas ceremonijā.

Konkursa nolikums un pieteikšanās forma pieejami IZM mājaslapā.

Papildu informācija:
Kaspars Līcītis, konkursa "Gada sporta skolotājs" koordinators, 
e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu tālr. 29660003, 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv