Uz sākumu Jaunumi Studentiem IESVĒTĪTI REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS FUKŠI
IESVĒTĪTI REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS FUKŠI Drukāt
Otrdiena, 23 oktobris 2018 14:11

IMG 0108

Jau tradicionāli, arī šogad, norisinājušās Rekreācijas kvalifikācijas iesvētības pirmā kursa studentiem. Pasākumu “Sarkangalvītes piedzīvojums” pie Bābelītes ezera rīkoja otrā kursa Rekreācijas kvalifikācijas studenti Pedagoģiskās pilnveides kvalifikācijas ietvaros.

Pasākuma laikā rekreācijas pirmā kursa studenti veica dažādus uzdevumus, kuri prasīja no dalībniekiem fizisko veiklību, precizitāti un atjautību. Par veiktajiem uzdevumiem studenti saņēma pīrāgus un ābolus (atbilstoši pasākuma tēmai un leģendai). Pēc visu uzdevumu veikšanas studenti nodeva Rekreācijas speciālista svinīgo zvērestu.

Pasākuma piedalījās 18 pirmā un otrā kursa studenti un programmas “Erasmus+” students no Spanijas Frederiko Barber Higueras, kā arī Slēpošanas katedras docētāji – asoc.prof. Ingrīda Smukā, asoc.prof. Inga Liepiņa un docents Kalvis Ciekurs.

Pasākuma noslēgumā valdīja mājīga atmosfēra, visi tā dalībnieki, tur pat pie ezera, rudens lapu iekļauti un ar skatu uz ezeru, baudīja siltu tēju un pasākuma laikā nopelnītos ābolus un pīrādziņus.

Informāciju sagatavoja:
LSPA 2.kursa studente Viktorija Vikija Sniegs Sniedziņa

Foto: Inga Liepiņa un Kristīne Haritonova

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv