Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes STUDENTI PRAKTIZĒ ĀRA AKTIVITĀŠU ORGANIZĒŠANU SKOLĒNIEM
STUDENTI PRAKTIZĒ ĀRA AKTIVITĀŠU ORGANIZĒŠANU SKOLĒNIEM Drukāt
Otrdiena, 16 oktobris 2018 14:22

20181011 153848 211.oktobrī Šmerļa mežā notika LSPA Rekreācijas kvalifikācijas 4.kursa studentu praktiskais pārbaudījums studiju kursā “Āra aktivitātes”. Studenti sadarbībā ar Bērnu un jauniešu centru “Rīgas Skolēnu pils”, Latvijas Alpīnistu savienību un LSPA Slēpošanas katedru organizēja ikgadējās piedzīvojumu sacensības skolēniem „Rīgas Tūrists 2018”, kurās startēja 7.- 9. klašu komandas no Rīgas izglītības iestādēm.

Sacensībās piedalījās 8 skolu komandas. Komandām bija jāveic 1,5 km gara distance ar 8 kontrolpunktiem, kuros iekļauti dažādi izglītojoši, veiklības, attapības un komandas sadarbības uzdevumi.

Šogad, par godu Latvijas valstij, tēma sacensībām – Latvijai 100! Katrā no kontrolpunktiem skolēni pildīja kādu uzdevumu, kuri tika saistīti ar Latvijas novadiem: Zemgale, Vidzeme, Kurzeme un Latgale. Brīvajā laikā komandas iesaistījās zemo virvju uzdevumos.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Rīgas Valdorfa skolas un Kristīgās vidusskolas audzēkņi. Arī Strazdu muižas internātskolas skolēni drosmīgi tika galā ar visiem sacensību uzdevumiem.

Paldies visiem sacensībās iesaistītajiem Rekreācijas kvalifikācijas studentiem par atsaucību un ieguldīto darbu pasākuma organizēšanā.

Informāciju sagatavoja:
Sacensību galvenā tiesnese,
LSPA asociētā profesore Inga Liepiņa
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , 26525949
Foto: Armands Peilāns

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv