Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA students, džudists Andrejs Magers izcīnīja bronzas medaļu Pasaules kausā Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi.
LSPA students, džudists Andrejs Magers izcīnīja bronzas medaļu Pasaules kausā Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi. Drukāt
Piektdiena, 04 februāris 2011 10:18

Pirmajā cīņā svara kategorijā līdz 60 kg viņš guva uzvaru par Krievijas pārstāvi Muradu Abdualjevu, bet nākamajā cīņā zaudēja Ilgaram Muškiejevam no Azerbaidžānas. Gandarījumu turnīrā mūsu džudists uzvarēja Armēnijas sportistu Goru Harutjunjanu, bet cīņā par bronzas medaļu ar diviem waza-ari paņēmieniem pārspēja turnīra mājinieku, gruzīnu Paatu Merebašvili.

Šī ir pirmā Andreja Magera medaļa pieaugušo pasaules kausos, līdz šim viņš ir izcīnījis piektās vietas pasaules kausos Tallinā (2009. gada jūnijā) un Romā (2010. gada oktobrī). Apsveicam Andreju un vēlam vēl lielākus panākumus nākotnē!

Mager_bronza2011_small

Informāciju sagatavoja docets A.Pimenovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv