Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes FIZIOTERAPIJAS NODAĻA PAPLAŠINA SADARBĪBU AR OPOLES MEDICĪNAS SKOLU POLIJĀ
FIZIOTERAPIJAS NODAĻA PAPLAŠINA SADARBĪBU AR OPOLES MEDICĪNAS SKOLU POLIJĀ Drukāt
Ceturtdiena, 11 oktobris 2018 12:38

IMG 5328 2LSPA Fizioterapijas nodaļa turpina paplašināt pirms diviem gadiem aizsākto sadarbību ar Opoles medicīnas skolu Polijā. Šovasar 7 topošie fizioterapeiti no Polijas divus mēnešus, Erasmus+” prakses mobilitātes ietvaros, strādāja Latvijā. Savukārt 6 LSPA fizioterapijas studenti atradās praksē Polijā.

Studenti no Polijas, pēc pirmā studiju kursa, ar fizioterapeita profesijas specifiku iepazinās veselības centrā “Baltezers”, Rīgas sociālās aprūpes centros “Gaiļezers” un “Mežciems”, kā arī slimnīcā “Bikur Holim”.

Praktikanti pozitīvi atsaucās par Latvijas fizioterapeitiem, kuri viņiem sniedza pirmo ieskatu nākotnes darba ikdienā. Tāpat, ārvalstu studentiem bija iespēja tuvāk iepazīt Latvijas dabu, kultūru un cilvēkus.

Paralēli Polijas studentu praksei Latvijā, arī LSPA topošie fizioterapeiti atradās Polijā, kur divus mēnešus strādāja Opoles apgabala Korfantovas rehabilitācijas centrā, gūstot  vērienīgu zināšanu un praktiskās darbības pieredzi darbā neiroloģijas, traumatoloģijas un ortopedijas nodaļās.

Elestīgais prakses grafiks un ērtā prakses bāzes lokācijas vieta Polijas dienvidos, Akadēmijas studentiem deva iespēju ne tikai pilnveidot zināšanas un praktiskās iemaņas, bet arī apmeklēt Prāgu, zemos Tatrus un tuvākās Polijas pilsētas- Poznaņu un Vroclavu.

Veiksmīgā sadarbība ar Opoles medicīnas skolu jau otro gadu sniedz iespēju arī mācībspēku apmaiņas braucieniem. Vasarā LSPA Veselības aprūpes maģistrantūras studiju programmas direktors Mārtiņš ČAMPA apmeklēja mūsu studentus Opolē un tikās ar Polijas kolēģiem, lai vienotos par turpmāko sadarbību starp akadēmisko personālu.  

Vienošanās rezultātā 14. -15. septembrī Polijas kolēģi Lukašs KOSOVSKIS un Katerina RAJFUR vadīja sporta traumatoloģijas nodarbības veselības aprūpes maģistrantūras studentiem LSPA. Studiju process apvienoja teorētiskās un praktiskās nodarbības ar dažādām hronisku sāpju ārstēšanas metodēm.

LSPA fizioterapijas nodaļa augstu novērtē un pateicās prakses vietu speciālistiem Latvijā un Polijā par līdzdalību ārzemju studentu uzņemšanā savās iestādēs vasaras mēnešos.

Informāciju sagatavoja:
LSPA Veselības aprūpes virziena vadītāja prof. Aija Kļaviņa
sadarbībā ar Veselības aprūpes maģistrantūras studiju programmas direktoru Mārtiņu Čampu, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

IMG 5329

40215287 2142814005985015 8425517858020130816 n

 

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv