ŠODIEN LSPA NOTIKS BEZMAKSAS SEMINĀRS "VAI SPORTĀ VAR IZTIKT BEZ PSIHOLOGA?" Drukāt
Ceturtdiena, 27 septembris 2018 14:35

Psihologijas dienasLatvijas Psiholoģijas dienu ietvaros, trešdien - 10.oktobrī, no pulksten 15.00 līdz 16.30, LSPA 3.stāva, 300.auditorijā notiks bezmaksas psiholoģijas seminārs "VAI SPORTĀ VAR IZTIKT BEZ PSIHOLOGA?", kurā aicināti piedalīties Akadēmijas studenti un personāls, kā arī sportisti, treneri, psihologi, sportistu vecāki un citi interesenti.

Semināru vada: sporta psiholoģe, LSPA profesore Žermēna VAZNE.

Semināra saturs: sacensībās sportists nevar, tāpat vien, zaudēt gadiem ilgi slīpētu tehnisko meistarību, bet dažu sekunžu laikā sportists var zaudēt ticību sev un līdz ar to pasliktināt tehnisko izpildījumu. Kāpēc? Latvijas Sporta psiholoģijas asociācijas biedru organizētajā seminārā - diskusijā atbildēsim uz šo jautājumu.

Reģistrēšanās: e-pastā  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vai zvanot pa tālruni 29282014.

Plašāka informācija: http://www.psihologijasdienas.lv

No 5. līdz 13.oktobrim jau 6.reizi visā Latvijā notiek "Psiholoģijas dienas 2018", lai popularizētu psiholoģiju kā zinātni un raisītu diskusijas par sabiedrībai aktuālām tēmām no psiholoģijas zinātnes skata punkta. "Psiholoģijas dienas" rīko Latvijas Psihologu biedrība sadarbībā ar citām psihologu profesionālajām organizācijām un augstskolām, tai skaitā Latvijas Sporta psiholoģijas asociāciju un LSPA.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv