Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA ATTĪSTĪS JAUNAS STUDIJU PROGRAMMAS
LSPA ATTĪSTĪS JAUNAS STUDIJU PROGRAMMAS Drukāt
Otrdiena, 09 oktobris 2018 12:52

Eiropas Socialais fonds kv

 

Eiropas Socialais fonds
Lai attīstītu divas jaunas studiju programmas Sporta zinātnē, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, 2018. gada 26. septembrī, parakstīja vienošanos par Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “LSPA pedagogu izglītības studiju programmu fragmentācijas samazināšana un resursu koplietošanas stiprināšana” Nr.8.2.1.0/18/I/006 ieviešanu.

Līdz 2022.gada beigām LSPA izstrādās, licencēs un aprobēs jaunu studiju programmu standartu pirmā līmeņa profesionālā augstākās izglītības studiju programmā “Sporta un izglītības darba speciālists”, kā arī profesionālā bakalaura studiju programmā “Veselība, fiziskā aktivitāte un drošība”. 

Ieviešot jaunās studiju programmas, LSPA slēgs studiju programmas “Pedagoģija” un “Izglītības un sporta darba speciālists”.

Projekts paredz LSPA sporta pedagoģijas studiju programmu struktūras un satura inovācijas atbilstoši mūsdienīgas kompetenču izglītības prasībām pirmā līmeņa un bakalaura līmeņa studiju programmās virzienā “Izglītība, pedagoģija un sports”. Projekta inovāciju mērķis ir samazināt Akadēmijas studiju programmu fragmentāciju un stiprināt resursu koplietošanu.

Jaunās programmas savienos pedagogu izglītību ar pētniecību, tās būs elastīgākas un spējīgākas pielāgoties darba tirgus prasībām un tehnoloģiju attīstībai. 

LPSA projektu īstenos sadarbībā ar Latvijas Universitāti, Rīgas Stradiņa universitāti,  Daugavpils Universitāti un Liepājas Universitāti. Projekta laikā notiks pieredzes apmaiņas pasākumi izglītības speciālistiem, kā arī  studējošo un plašākas sabiedrības informēšanas kampaņas. 

Projekta kopējās izmaksas - 305 561 euro, tai skaitā ESF finansējums 259 726,85 euro un valsts budžeta līdzfinansējums 45 834,15 euro.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar projekta koordinatori Ivetu Birziņu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv