Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDENTI PIRMO REIZI APGŪS “XPS NETWORK” TEHNOLOĢIJU IZMANTOŠANU SPORTA TRENERA DARBĀ
LSPA STUDENTI PIRMO REIZI APGŪS “XPS NETWORK” TEHNOLOĢIJU IZMANTOŠANU SPORTA TRENERA DARBĀ Drukāt
Otrdiena, 09 oktobris 2018 16:06

XPSŠajā studiju gadā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) topošie sporta speciālisti pirmo reizi apgūs vienu no aktuālākajām viedierīču tehnoloģijām sporta jomā - “Sideline Sport XPS Network”, kas būtiski uzlabo sporta treniņu darbu treneriem un sportistiem, padarot to ievērojami modernāku, mūsdienām atbilstošāku, ērtāku un arī interesantāku. Kopš 2001. gada “XPS Network” izmanto vairāk nekā 2500 treneri, 48 individuālajos un komandu sporta veidos, 57 valstīs.

Specializēto mācību programmu LSPA studentiem pasniegs “Sideline Sport XPS Network” oficiālais pārstāvis Baltijā Edmunds BOGDANOVS.

Praktiskās nodarbības LSPA studiju programmas “Sporta zinātne” 4.kursa studentiem, 10. un 17.oktobrī, notiks LSPA konferenču zālē (216.telpa) no pulksten 8.30 – 9.50.

LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens
“Mēs dzīvojam digitālo tehnoloģiju laikmetā. Arī sportā jaunie tehnoloģiju un digitālie piedāvājumi ir sākuši savu uzvaras gājienu, kas treneru darbā kļūst par neatņemamu veiksmīgas darbības un attīstības sastāvdaļu. Jaunās tehnoloģijas palīdz treneriem sagatavoties treniņiem, izstrādāt treniņu plānus, jaunas metodikas un komunicēt ar sportistiem.”

“LSPA studiju programmā “Sporta zinātne” ir spēcīgas tradīcijas, bet studiju procesam jāseko līdzi laikam - jānodrošina saikne un mijiedarbība starp tradīciju un inovāciju. Tā ir arī lielā konkurence starp izglītību pasaulē un Eiropā. Tāpēc LSPA veicina un integrē jēgpilnu tehnoloģiju apguvi studiju procesā, kādu saskatām “XPS Network” programmnodrošinājuma apguvē.”

“Pirmkārt, topošo un esošo treneru izpratne par “XPS Network” tehnoloģiju piedāvātajām iespējām paver iespēju plašāk izmantot dažāda veida datus treniņos, gatavojoties sacensībām. Otrkārt, treneri var pieņemt objektīvākus, uz datiem balstītus, lēmumus . Un, treškārt, treneris var izmantot tehnoloģijas, lai veidotu tikai savai trenēšanas filosofijai raksturīgu treniņu metodiku, kā arī ērti ar to strādāt un dalīties.

“Svarīgi, ka mūsu studentiem, apgūstot jauno tehnoloģiju izmantošanas iespējas, būs vairāk laika, profesionālajā darbā fokusēties uz tiešo trenēšanas procesu, iegūto datu analīzi, jaunu metodiku veidošanu un inovāciju. Tehnoloģijas ikdienas treniņu procesu padara daudz ātrāku un precīzāku, komunikācija ar audzēkņiem kļūst laikmetīgāka un jauniešiem saprotamāka, kas ilgtermiņā nesīs labus rezultātus.”

“Novēlu mūsu studentiem būt zināšanām atvērtiem, radošiem un vienmēr tiekties uz augstāko rezultātu!”

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv