Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes VAIRĀK NEKĀ 240 LSPA STUDENTI UN DARBINIEKI PIEKTDIEN PIEDALĪJĀS "OLIMPISKAJĀ DIENĀ 2018"
VAIRĀK NEKĀ 240 LSPA STUDENTI UN DARBINIEKI PIEKTDIEN PIEDALĪJĀS "OLIMPISKAJĀ DIENĀ 2018" Drukāt
Piektdiena, 21 septembris 2018 13:38

IMG 1659 2

21.septembrī, 650 norises vietās visā Latvijā un arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA), ar sportiskām aktivitātēm atzīmēta “Olimpiskā diena 2018”. Tajā 243 studenti un akadēmijas darbinieki veica kopīgu Olimpisko rīta vingrošanu un 15 komandas piedalījās sacensībās ar tenisa elementiem.

Olimpiskās dienas rītā studenti un darbinieki pulcējās LSPA stadionā, kur visus uzrunāja LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens un LSPA studējošā Olimpisko spēļu dalībniece soļošanā Agnese Pastare, kā arī LSPA doktorantūras students un Igora Miglinieka sporta skolas basketbola treneris Aleksands Astafičevs. Pēc Latvijas Olimpiskas himnas atskaņošanas un olimpiskā karoga pacelšanas, LSPA studenti un darbinieki kopīgi veica Olimpisko rīta vingrošanu.

Pēc kopīgās vingrošanas Akadēmijas audzēkņu komandas sāka sacensības ar tenisa elementiem.

Katrs rīta vingrošanas kompleksa izpildītājs dāvanā saņēma Starptautiskās Olimpiskās komitejas prezidenta parakstītu Sertifikātu. Savukārt sacensību uzvarētājkomandas apbalvoja ar diplomu, kā arī Latvijas Olimpiskās komitejas, LSPA un Latvijas Olimpiskās akadēmijas speciālbalvām.

Pasākumu Latvijā rīko Latvijas Olimpiskā komiteja, bet LSPA tās organizēšanā aktīvi iesaistījās Vadības katedra un Latvijas Olimpiskā akadēmija. Īpašs paldies asociētajai profesorei Antrai Gulbei un docentei Birutai Luikai,  kā arī Jānim Nicmanim un Andrim Skangalim par pasākuma organizēšanu un nodrošināšanu!

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv