LSPA
Ārzemju mācībspēki un personāls LSPA 2018./2019.ak.g. Drukāt
Ceturtdiena, 09 novembris 2017 12:53

KA103

Krzyssztof Stipura  - J.Pilsudska Fiziskās audzināšanas universitāte, Polija (3.-7.09.2018.) 
Romualdas Malinauskas - Lietuvas Sporta Universitāte (1.-3.10.2018.)
Agnieszka Balzarek - Opoles medicīnas skola, Polija (8.-12.10.2018.)
Joanna Piasecka - Opoles medicīnas skola, Polija (8.-12.10.2018.)
Indrek Rannama – Tallinas Universitāte (19.-20.10.2018.)
Donatas Grazulis - Lietuvas izglītības zinātnes universitāte (4.-10.11.2018.)
Helena Gapeyeva - Tartu Universitāte (8.-11.11.2018.)
Malgorzata Pasek - Opoles medicīnas koledža, Polija (22.-26.11.2018.)
Justyna Maziarz - Opoles medicīnas koledža, Polija (22.-26.11.2018.)
Justyna Dankowska - Opoles medicīnas koledža, Polija (22.-26.11.2018.)
Justyna Jakubowska - Opoles medicīnas koledža, Polija (22.-26.11.2018.)
Maria João Campos - Koimbras Universitāte, Portugāle (3. -7.12. 2018.)
Božena Ratajczak-Olszewska - Opoles medicīnas koledža, Polija (3.-7.12.2018.)
Božena Žoltkiewicz - Opoles medicīnas koledža, Polija (3.-7.12.2018.)
Marta Jarocka - J.Pilsudska Fiziskās audzināšanas universitāte, Polija (1.-5.04.2019.)
Georgi Brestnichki - Nacionālā Sporta akadēmija, Bulgārija (8.-13.04.2019.)
Tanya Grueva-Pancheva - Nacionālā Sporta akadēmija, Bulgārija (8.-13.04.2019.)
Piotr Rajfur - Opoles medicīnas koledža, Polija (8.-14.05.2019.)
Joanna Rajfur - Opoles medicīnas koledža, Polija (8.-14.05.2019.)
Javier Cachon-Zagalaz – Haēnas Universitāte, Spānija (25.04.-2.05.2019.)
Antonella Di Iulio - „G.d’Annunzio” universitāte Kieta-Peskarā, Itālija (27.-30.05.2019.)
Robert Charmas – Lomžas Valsts lietišķo zinātņu universitāte, Polija 3.-8.06.2019.)
Agniesszka Balzarek - Opoles medicīnas koledža, Polija (10.-14.06.2019.)
Joanna Piasecka - Opoles medicīnas koledža, Polija (10.-14.06.2019.)

 

KA107

Saghi Banai - Vingeitas Fiziskās izglītības un sporta zinātnes koledža, Izraēla (27.09.-3.10.2018.)
Sigal Ben Zaken - Vingeitas Fiziskās izglītības un sporta zinātnes koledža, Izraēla (1.-7.04.2019.)
Roi Mor - Vingeitas Fiziskās izglītības un sporta zinātnes koledža, Izraēla (1.-7.04.2019.)
Batche Ben Uziel - Vingeitas Fiziskās izglītības un sporta zinātnes koledža, Izraēla (13.-20.05.2019.)

 

 

 

 



 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv