Uz sākumu Jaunumi Studentiem LSPA STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDE “IESVĒTĪJUSI” JAUNOS STUDENTUS
LSPA STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDE “IESVĒTĪJUSI” JAUNOS STUDENTUS Drukāt
Piektdiena, 07 septembris 2018 21:27

IMG 1565 25. septembrī notika Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) pirmkursnieku iesvētības, kuras organizēja Studējošo pašpārvalde. Pasākumā piedalījās studiju programmas “Sporta zinātne” 1. kursa studenti, kuriem bija interese par pašpārvaldes darbu. Septembrī Studējošo pašpārvalde organizēs tikšanos arī ar programmas “Fizioterapija” studentiem, kuri pasākumā nepiedalījās nodarbību dēļ.

Tikšanās laikā pirmā kursa studenti iepazinās arī ar pašpārvaldes darbību. Studentus uzrunāja priekšsēdētāja Elīna Mārtiņa, kura kopā ar savu vietnieci Sigitu Rogu prezentēja Studējošo pašpārvaldes darbības virzienus, to mērķus un uzdevumus, kā arī stāstīja par ieguvumiem, darbojoties pašpārvaldē, un atbildēja uz studentus interesējošajiem jautājumiem.

Pašā vakarā, pēc iesvētībām, studenti pulcējās Vecrīgā, Palasta ielas krodziņā “Ezītis Miglā”, kur neformālā gaisotnē notika 1. kursa studentu iepazīšanās gan ar studiju biedriem, gan vecāko kursu kolēģiem.

Sveicam 1. kursa studentus jauna mācību posma sākumā, vēlam labas sekmes un izturību, kā arī aicinām nākt ciemos uz Studējošo pašpārvaldi LSPA centrālajā ēkā, 103. telpā.

LSPA Studējošo pašpārvaldes nolikums: http://bit.ly/143oDgx. Tajā darbojas aktīvi Akadēmijas studenti, kuri aizstāv studējošo tiesības un intereses augstskolā un ārpus tās, kā arī rosina sabiedriskās dzīves veidošanos Akadēmijā, ceļot  tās reputāciju.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar Sigitu ROGU

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv