Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes SĀKOT JAUNO STUDIJU GADU, LSPA STUDENTI PULCĒJAS HĒRAKLA SVĒTKOS. FOTO REPORTĀŽA
SĀKOT JAUNO STUDIJU GADU, LSPA STUDENTI PULCĒJAS HĒRAKLA SVĒTKOS. FOTO REPORTĀŽA Drukāt
Pirmdiena, 03 septembris 2018 10:06

SSH 3515 2Lai atzīmētu studiju gada sākumu, 3.septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studenti un docētāji pulcējās Akadēmijai tradicionālajās jauno studentu svinībās - "Hērakla svētki 2018". Studiju gada sākumu atzīmēja vairāk nekā 200 LSPA jaunie studenti  - 124 topošie sporta speciālists un 77 fizioterapeiti, pilna laika klātienes bakalaura studiju programmās.

Klātesošos sveica LSPA rektors, profesors Jānis ŽĪDENS un Olimpiskais čempions kanoe airēšanā, LSPA absolvents, Saeimas deputāts un Latvijas Olimpiskās akadēmijas prezidents Ivans KLEMENTJEVS.

Svinīgo pasākumu šogad organizēja LSPA Vieglatlētikas katedra sadarbībā ar LSPA Studējošo pašpārvaldi.

Pasākumu vadīja LSPA 4.kursa studente Arita RIZGA. Hērakla lomā iejutās LSPA 2.kursa students Edgars BERĶIS, kuru pavadīja daiļās “afrodītes” – Elizabete BLŪMENTĀLE, Linda FELDMANE, Spīdola MARTINSONE un Rolanda ĶĪKULE

Hērakls LSPA  1.kursa septiņām grupām sarīkoja dažādus prāta un veiklības pārbaudījumus, kas veicināja studentu savstarpējo iepazīšanos un grupU saliedēšanos.

Pasākumu ar saviem priekšnesumiem papildināja arī dažādi sportiski priekšnesumi, kurus sagatavoja LSPA estētiskās vingrošanas komandas meitenes un Latvijas jaunatnes izlases paukotāji.

Tālāk sekoja 1.kursa zvēresta nodošana Hēraklam par labu uzvedību Akadēmijā un studentu viesnīcā, par cītīgām studijām un aktīvu sportošanu, par cieņu pret kursa biedriem un dalīšanos ar iegūtajām zināšanām ar citiem.

„Hērakla Svētku” galvenais mērķis ir pirmā kursa  studentus "iesvētīt" un uzņemt augstskolas studentu kolektīvā, iepazīstināt ar studiju biedriem un LSPA vadību, kā arī dot īsu ieskatu gaidāmajā studiju procesā no pieredzējušāku kolēģu skata punkta.

FOTO reportāža: LSPA Vieglatlētikas katedras docente Sandra ŠKUTĀNE

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv