Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes IZSLUDINĀTS LSPA SPORTA, TAI SKAITĀ FIZIOTERAPEITU, DIAGNOSTIKAS LABORATORIJAS IZBŪVES IEPIRKUMS
IZSLUDINĀTS LSPA SPORTA, TAI SKAITĀ FIZIOTERAPEITU, DIAGNOSTIKAS LABORATORIJAS IZBŪVES IEPIRKUMS Drukāt
Trešdiena, 08 augusts 2018 16:50

STEM 2018 kvadrats

STEM 2018Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina īstenot no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem finansēto projektu “Modernizētās LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē”. Līdz šim saskaņots “Veselības aprūpes sportā izpētes centra” būvprojekts un izsludināts atklāts iepirkuma konkurss uz Sporta, tai skaitā fizioterapeitu, diagnostikas laboratorijas izbūvi, kas paredz LSPA centrālās ēkas mazāk efektīvi apgūto telpu pārbūvi pirmajā, otrajā un pagrabstāvā, kā arī vienas palīgēkas demontāžu un laboratorijas ieejas mezgla izbūvi.

STEM 2018 kvadrats

Paralēli būvdarbu uzsākšanai rit nopietns darbs arī pie laboratorijas pētniecisko iekārtu iegādes. Šobrīd Iepirkuma uzraudzības birojs (IUB) veic LSPA zinātniskās aparatūras iepirkuma pirmspārbaudi, lai sniegtu savu atzinumu.

Pēc IUB atzinuma saņemšanas, LSPA organizēs modernu un mūsdienīgu pētniecisko iekārtu iegādi, lai veicinātu Veselības aprūpes un Sporta zinātnes studiju programmu kvalitāti un atbilstību darba tirgus vajadzībām, kā arī stiprināt savu zinātniski pētniecisko un inovatīvo kapacitāti Latvijā un Eiropā.

LSPA plāno aparatūras iepirkumu izsludināt šā gada septembrī.

Jau vēstīts, ka LSPA, STEM projekta ietvaros - zinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātikas, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas studiju programmu vajadzībām, varēs attīstīt infrastruktūru, uzlabot Akadēmijas centrālās ēkas telpas, iegādāties iekārtas, aparatūru, datortehniku, inventāru un attīstīt modernu studiju un zinātniskās izpētes darba vidi.

LSPA projekta īstenošanai pieejamo finansējumu ir noteicis Ministru kabinets. Projekta kopējās izmaksas ir 834 831 EUR, kur 125 224,65 EUR ir valsts budžeta finansējums un 709 606,35 EUR ir Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums.

ERAF atbalsts pētniecības iestādēm un augstskolām paredzēts plānošanas dokumenta - Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.1.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt modernizēto STEM, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas, studiju programmu skaitu" ietvaros.

Projekta “Modernizētas LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” Nr. 8.1.1.0/17/I/013.

LSPA rektors Jānis ŽĪDENS līgumu ar Centrālo finanšu un līguma aģentūru (CFLA) parakstīja 2017.gada 10.novembrī. Projekts tiks īstenots līdz 2019.gada jūnijam.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv