Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LĪDZ 21.JŪLIJA PIEVAKAREI STUDIJĀM LSPA PIETEIKUŠIES 183 REFLEKTANTI
LĪDZ 21.JŪLIJA PIEVAKAREI STUDIJĀM LSPA PIETEIKUŠIES 183 REFLEKTANTI Drukāt
Pirmdiena, 23 jūlijs 2018 10:08

IMG 1168 2Līdz sestdienas - 21.jūlija, pievakarei Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) pilna laika klātienes studijām bakalaura programmās - "Sporta zinātne" un "Fizioterapija" pieteikušies 183 reflektanti. Tikmēr dokumentu pieņemšana LSPA turpinās vēl šo pirmdien – 23.jūlijā, un otrdien – 24.jūlijā, no pulksten 10.00 līdz 17.00.

Kā pastāstīja LSPA Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Austra Kurkinaite, līdz sestdienas pievakarei studijām "Sporta zinātnē" saņemti 114 reflektantu pieteikumi, bet "Fizioterapijā" 69 pieteikumi.

A.Kurkinaite atzīst, ka liela motivācija jauniešiem uzsākt studijas programmā "Sporta zinātne" ir piedāvātajai iespējai studēt par valsts budžeta līdzekļiem. Šogad programmā ir vairāk nekā 80 valsts apmaksātas budžeta vietas. No četrām "Sporta zinātnē" piedāvātajām kvalifikācijas iespējām studētgribētāju vidū īpašu popularitāti iemantojušas sporta veida vecākā trenera, kā arī vadītāja sporta jomā kvalifikācijas.

Savukārt bakalaura studiju programma "Fizioterapija" arī šogad studētgribētājiem ir pieejama tikai par maksu. Tomēr šī specialitāte jauniešu vidū kļūst pieprasītāka un studiju maksa LSPA ir zemāka nekā citās Latvijas augstskolās, norāda A.Kurkinaite.

Uzņemšanas rezultāti būs zināmi 27.jūlijā. 

Plašāka informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu pamatstudijām skatāma: http://uznemsana.lspa.lv/, zvanot pa tālruni: 67543420 vai rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  .

„Sporta zinātnes” studiju programmas aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi. Pabeidzot četru gadu bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, absolventi iegūst divas specialitātes. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) speciālists un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas. Pilna studiju programmas maksa 2018./19. akadēmiskajam gadam, ja neiegūst budžeta vietu, ir 1490 Euro, ar tiesībām katru semestri piedalīties konkursā uz valsts budžeta finansētām vietām.

Kā atsevišķa bakalaura studiju programma tiek piedāvāta „Fizioterapija”, kurā  absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē. Studiju maksa 2018./19.akadēmiskajam gadam ir 2440 Euro.

Esošie un topošie LSPA studenti, absolvējot Akadēmiju, saņems valsts un starptautiski atzītus augstākās izglītības diplomus.

Uzņemšana studijām bakalaura programmās neklātienē notiks no 20. līdz 23.augustam, bet pirmā līmeņa programmā “Izglītības un sporta darba specialists” no 27. līdz 31.augustam. 29.jūnijā noslēdzās Savukārt papilduzņemšana studijām LSPA programmas “Sporta zinātne” maģistrantūrā notiks 29.augustā un doktorantūrā – 4.septembrī.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv