Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes OLIMPISKĀ KOMITEJA SVEIC LSPA ABSOLVENTUS – OLIMPIEŠUS, PATEICAS PROFESŪRAI
OLIMPISKĀ KOMITEJA SVEIC LSPA ABSOLVENTUS – OLIMPIEŠUS, PATEICAS PROFESŪRAI Drukāt
Sestdiena, 23 jūnijs 2018 07:11

IMG 0902Piektdien – 22.jūnijā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) absolvēja 201 jaunais sporta speciālists. Absolventus sveikt bija ieradās arī Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretārs, Olimpiskais vicečempions Žoržs TIKMERS, kurš īpaši sveica trīs LSPA maģistrantūras absolventus – olimpiešus, kā arī, LOK prezidenta vārdā, pateicās par darbu diviem Akadēmijas ilggadējiem profesoriem.

Absolvējot LSPA, Tikmers sveica maģistra grādu sporta zinātnē ieguvušos Olimpiešus – ilggadējo Latvijas hokeja valsts vienības aizsargu Jēkabu RĒDLIHU, Latvijas labāko kalnu slēpotājs Kristapu ZVEJNIEKU un bobslejistu Jāni JANSONU.

Savukārt LOK prezidenta pateicību par aktivitāti sporta zinātnes attīstībā un ieguldījumu topošo sporta speciālistu un veselības aprūpes speciālistu sagatavošanā saņēma Informātikas un biomehānikas katedras vadītājs, Dr.habil.paed., profesors, Olimpietis, četrkārtējs Latvijas čempions desmitcīņā un 110 metru barjerskrējienā Jānis LANKA, kurš, kā LSPA sporta biomehānikas vadošais speciālists, ilgus gadus izglīto jaunos sporta speciālistus.

LOK prezidenta pateicību par ilggadēju godprātīgu darbu un ieguldījumu topošo sporta speciālistu un veselības aprūpes speciālistu sagatavošanā saņēmusi arī Vadības un komunikācijas zinātņu katedras profesore, filozofijas zinātņu doktore Aino KUZŅECOVA.

Ar grāmatu “Latvija Phjončhanā” Tikmers sveica arī LSPA profesori Agitu ĀBELI, kura šogad piedalījās Ziemas olimpiskajās spēlēs, kā pirmā Latvijas daiļslidošanas tiesnese, nodrošinot Olimpiskā daiļslidošanas turnīra tiesāšanu. 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv