Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes STUDIJU GADS NOSLĒDZIES AR 201 ABSOLVENTA IZLAIDUMU. ABSOLVENTU VIDŪ OLIMPIEŠI – J.RĒDLIHS, ZVEJNIEKS, JANSONS
STUDIJU GADS NOSLĒDZIES AR 201 ABSOLVENTA IZLAIDUMU. ABSOLVENTU VIDŪ OLIMPIEŠI – J.RĒDLIHS, ZVEJNIEKS, JANSONS Drukāt
Pirmdiena, 25 jūnijs 2018 17:26

IMG 0989 222.jūnijā, Dailes teātrī, ar svinīgu absolventu izlaidumu noslēdzies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 2017./2018. akadēmiskais gads. Izlaidumā diplomus saņēma 201  jaunais sporta un veselības aprūpes speciālists, doktora, maģistra, bakalaura un 1.līmeņa augstākās izglītības studiju programmas.

Pēc studijām LSPA, maģistra grādu sporta zinātnē ieguvuši arī trīs Latvijas olimpieši – pieredzējušais hokeja aizsargs Jēkabs RĒDLIHS, šobrīd Latvijas labākais kalnu slēpotājs Kristaps ZVEJNIEKS un bobslejists Jānis JANSONS. Olimpiešu sveikt bija ieradies Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs TIKMERS.

Izlaidumu, ar svētku uzrunu absolventiem un viņu sveicējiem, atklāja LSPA rektors, profesors Jānis ŽĪDENS, docētāju vārdā studentus sveica Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras docente Ingrīda SMUKĀ. Izlaidumu vadīja LSPA prorektori, profesori Andra FERNĀTE un Juris GRANTS.

Absolventus sveikt bija ieradušies arī “Arho edicīnas servisa” valdes priekšsēdētājai un ilggadējai LSPA valsts eksāmenu komisijas priekšsēdētāja Marika BRIEDE, mūziķi Iveta BAUMANE un Roberts PĒTERSONS, kā arī liels skaits absolventu sveicēju.

Izlaidumā LSPA diplomus saņēma 9 profesionālā maģistra augstākās izglītības programmas “Veselības aprūpes speciālists sportā” un 10 “Sporta zinātne” maģistrantūras absolventi, kā arī 3 akadēmiskās doktora programmas “Sporta zinātne” absolventes

Savukārt 68 LSPA absolventi izglītības diplomus saņēma profesionālā bakalaura programmā "Sporta zinātne", bet profesionālā bakalaura programmu „Fizioterapija” absolvēja 64 studenti.

Augstākās izglītības diplomus saņēma arī pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas “Izglītības un sporta darba speciālists” 47 speciālisti.

Jau ziņots, ka 2017./18. akadēmiskajā gadā LSPA notikuši vēl divi izlaidumi, kuros Akadēmiju absolvēja sporta un veselības aprūpes speciālists doktorantūras, maģistrantūras un bakalaura programmās.

Sveicam jaunos sporta speciālistus un vēlam neapstāties pie sasniegtā!

Šovasar jauno studētgribētāju dokumentu pieņemšana LSPA maģistrantūrā un doktorantūrā notiks 26. un 27.jūnijā; pilna laika klātienes bakalaura programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” no 16. līdz 21.jūlijam un no 23. līdz 24.jūlijam, neklātienē no 20. līdz 23.augustam, bet pirmā līmeņa programmā “Izglītības un sporta darba specialists” no 27. līdz 31.augustam.

Plašāka informācija par uzņemšanu jaunajam studiju gadam atrodama mājaslapā: http://uznemsana.lspa.lv/ 

FOTO

LSPA izlaidums, bakalaura programmas "Fizioterapija" absolventi.

LSPA izlaidums, bakalaura programmas Sporta zinātne absolventi.

LSPA izlaidums, maģistrantūras un doktorantūras absolventi.

LSPA izlaidums, 1.līmeņa studenti.

 

Informāciju un foto sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv