Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA UN BALTKRIEVIJAS FIZISKĀS KULTŪRAS UNIVERSITĀTES MĀCĪBSPĒKI LAIVĀS ŠĶĒRSO BALTKRIEVIJAS - LATVIJAS ROBEŽU
LSPA UN BALTKRIEVIJAS FIZISKĀS KULTŪRAS UNIVERSITĀTES MĀCĪBSPĒKI LAIVĀS ŠĶĒRSO BALTKRIEVIJAS - LATVIJAS ROBEŽU Drukāt
Otrdiena, 19 jūnijs 2018 14:06

IMG-20180618-WA0037 216.jūnijā LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedra sadarbībā ar Baltkrievijas Valsts fiziskās kultūras universitātes mācībspēkiem, speciāli organizētā laivu braucienā,  šķērsojuši Latvijas – Baltkrievijas robežu pa Daugavu, kas sniegusi unikālu pieredzi starpvalstu sadarbībai starp augstskolām ar valsts robežsardzes dienestiem.

Laivu brauciens notika Baltkrievijas Valsts fiziskās kultūras universitātes Tūrisma institūtu rīkotā semināra ietvaros, kas  Braslavā (Baltkrievija) risinājās no 14.-16.jūnijam. Seminārā piedalījās 70 Baltkrievijas fiziskās kultūras universitātes studenti un 7 docētāji, kā arī 9 LSPA docētāji.

Semināra laikā augstskolu pārstāvji iepazīstināja ar tūrisma un rekreācijas studiju procesu abās augstskolās. Ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studiju procesu, pētniecības virzieniem un aktualitātēm, semināra dalībniekus, iepazīstināja prorektors, profesors Juris Grants, ar  Slēpošanas katedru un tās vēsturi, semināra dalībniekus iepazīstināja katedras vadītāja, profesore Daina Krauksta. Savukārt docenti - Inga Liepiņa, Ingrīda Smukā un Kalvis Ciekurs, semināra dalībniekus iepazīstināja ar ziemas nometnes un tūrisma nometņu organizāciju un norisi, kā arī ar Rekreācijas programmas saturu un īstenošanu LSPA.

Baltkrievijas Valsts fiziskās kultūras universitātes Tūrisma institūta direktore, profesore Ludmila Sakuna, Tūrisma un Informātikas katedras vadītājs profesors  Aleksejs Gatatuļins un katedras docētājs Aleksandrs Aņisims, semināra dalībniekus, iepazīstināja ar studiju procesu tūrismā Baltkrievijas universitātē.

Izsakām pateicību Baltkrievijas un Latvijas Robežkontroles darbiniekiem un īpašu paldies Latvijas Valsts robežsardzes priekšniekam, ģenerālim Normundam Garbaram, Daugavpils pārvaldes Robežkontroles un imigrācijas kontroles dienesta priekšniekam Aigaram Zvaigznem, kā arī  Piedrujas robežkontroles iecirkņa priekšniekam Aigaram Stelmakam.

Informāciju sagatavoja:
LSPA docente 
Ingrīda Smukā,
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv