Uz sākumu Jaunumi Studentiem LSPA REKREĀCIJAS STUDENTI PIRMO REIZI LAIVO PA ABAVU
LSPA REKREĀCIJAS STUDENTI PIRMO REIZI LAIVO PA ABAVU Drukāt
Trešdiena, 13 jūnijs 2018 11:40

IMG 0983 2LSPA Rekreācijas kvalifikācijas 3.kursa studenti, sadarbībā ar Slēpošanas katedras docenti Ingu Liepiņu, 9.jūnijā, Kandavas novadā rīkoja vienas dienas laivu braucienu “Abavas skaistums”, kurā piedalījās 22 laivotāji.

Brauciena sākuma stacija bija pie akmens tilta Kandavā, lai dotos iepazīt skaisto Abavu un tās apkārtē esošos apskates objektus. Līkumainā upe lutināja laivu brauciena dalībniekus ar ainaviskumu, mierīgajiem ūdeņiem un skaistajām ūdensrozēm.

Pirmais pieturas punkts bija Čužu purva taka, kurā aug krūma čuža jeb klinšrozīte - viens no retākajiem un apdraudētākajiem augiem Latvijā.

Brauciena laikā tika apskatīts arī Zvejnieku tilts Kandavā, kurš laivotājus sagaidīja ar mazajām krācēm, kā arī Sabiles novadā esošais Abavas Velnakmens un Velnala.

Laivošanas noslēdzošie 3 km - līdz nobeiguma stacijai “Plostiem”, bija piedzīvojumus nesoša, jo upe bija tik sekla, ka laivotāji  tās stūma pa upes gultni, lai varētu turpināt ceļu.

Kā pastāstīja LSPA 3.kursa studente Linda Purviņa: “Pasākums bija jauniem iespaidiem pilns. Komandas gars, dziedāšana, jautrība un saules stari – lietas, kuras bija mums līdzās visa pasākuma gaitā. Paldies dalībniekiem un docentei Ingrīdai Smukajai, metodiķim Augustam Blekte par dalību pasākumā! Un uz tikšanos nākamajos rekreācijas pasākumos!”

Informāciju sagatavoja:
LSPA 3.kursa studente Linda Purviņa
sadarbībā ar sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju
Ilzi Āķi-Vīksni, 29445209

FOTO: Linda Purviņa

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv