Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes RUMBA/LSPA - STARPTAUTISKĀS AMATIERU BASKETBOLA LĪGAS TRĪSKĀRTĒJIE ČEMPIONI
RUMBA/LSPA - STARPTAUTISKĀS AMATIERU BASKETBOLA LĪGAS TRĪSKĀRTĒJIE ČEMPIONI Drukāt
Svētdiena, 03 jūnijs 2018 01:02

11

Laikā no 31.maija līdz 2.jūnijam Batumi (Gruzija) norisinājās Starptautiskās Amatieru basketbola līgas (International Amateur Basketball League, IABL) 2017./2018.gada sacensību sezonas regulārā čempionāta 3.posma sacensības un fināls.

Latviju starptautiskajās sacensībās, jau trešo gadu, pārstāvēja Latvijas Basketbola alternatīvās līgas (LBAL) 2018.gada čempioni RUMBA/LSPA vīriešu basketbola komanda, kas čempionātā startēja kopā ar Zviedrijas (Hogana), divām Krievijas (Sankt-Pēterburga un Maskava) un divām Lietuvas (Kauņa un Viļņa) komandām.

3.posma pirmajā spēlē Batumi mūsu komanda sacentās ar Sanktpēterburgas (Krievija) komandu un uzvarēja ar rezultātu 82:41. Uzvarot šajā spēlē, mūsu komanda nodrošināja 1.vietu šīs sezonas regulārajā čempionātā un tiesības turpināt sacensības, spēlējot pusfinālā.

Pārējie 3.posma sacensību rezultāti:
Hoganas (Zviedrija) – Kauņa (Lietuva)                     69:95
Maskava (Krievija) – “Tegra” (Viļņa, Lietuva)           100:102

¼ fināla sacensību rezultāti:
Kauņa – Maskava                              87:78
Sanktpēterburga – Hoganas            82:66

Turpinot sacensības, mūsu komanda pusfinālā vēlreiz sacentās ar Sanktpēterburgas komandu un atkal uzvarēja ar rezultātu 90:65 . Otrajā pusfināla spēlē sacentās Kauņas un Viļņas “Tegra” komandas, spēles rezultāts 75:68, Kauņas komandas labā.

Mazajā finālā par 3.-4.vietu sacentās “Tegra” un Sanktpēterburgas komandas. Uzvaru un 3.vietu ar rezultātu 80:70 izcīnīja lietuviešu komanda “Tegra”.

Finālā mūsu komanda dramatiskā cīņā, spēles pagarinājumā, ar rezultātu 72:71 uzvarēja spēcīgo Kauņas Basketbola amatieru līgas komandu.

Par labākajiem un vērtīgākajiem spēlētājiem (MVP) finālspēlē tika atzīts Arvis Savčenko, bet regulārā čempionāta 3.posma spēlēs - Kaspars Zālītis.

Starptautiskās Amatieru basketbola līgas (International Amateur Basketball League, IABL) 2017./2018.gada regulārais čempionāts norisinājās trijos posmos: 1.posms 2017.gada 25.novembrī, Rīgā; 2.posms – 2018.gada 10.martā, Hoganā (Zviedrija); 3.posms – Batumi.

RUMBA/LSPA komanda izcīnīja pirmās vietas visos trijos posmos un noslēgumā izcīnīja līgas čempionu titulu trešo reizi pēc kārtas, visa čempionāta laikā nezaudējot nevienā spēlē.

RUMBA/LSPA komandas sastāvs Batumi sacensībās:
5 Kaspars Zālītis, 6 Guntars Dīķis, 8 Rihards Rusanovs, 10 Andris Stukāns, 12 Māris Baranovskis, 15 Kristaps Druva, 22 Reinis Ščerbinskis, 23 Jānis Leimanis, 25 Artūrs Piļkēvičs, 33 Jēkabs Bitenieks, 34 Arvis Savčenko, 35 Valts Dambergs. Treneris Jānis Rimbenieks, RUMBA prezidents Viktors Piļkēvičs.

Regulārajā čempionātā komandas sastāvā startēja arī Ainārs Tomašs, Nauris Miezis, Mārtiņš Rozenbergs.

Informāciju sagatavoja:
Komandas treneris, docents Jānis Rimbenieks, 
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

Vairāk informācijas un foto

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv