Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA PĀRSTĀVJI POLIJĀ DALĀS PIEREDZĒ PAR INOVATĪVĀM DARBA METODĒM SPORTA PEDAGOĢIJĀ
LSPA PĀRSTĀVJI POLIJĀ DALĀS PIEREDZĒ PAR INOVATĪVĀM DARBA METODĒM SPORTA PEDAGOĢIJĀ Drukāt
Trešdiena, 30 maijs 2018 09:04

DSC01206 225.maijā LSPA Sporta spēļu un Slēpošanas katedras docētāji Latviju pārstāvēja Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitātes, Biala Podlaskas filiāles starptautiskajā sporta speciālistu un sporta skolotāju zinātniski praktiskajā konferencē. Akadēmijas mācībspēki dalījās pieredzē, iepazīstinot konferences dalībniekus ar dažādām inovatīvām darba metodēm sporta pedagoģijā.

Zinātniski praktiskajā konferencē piedalījās profesors Juris Grants, asociētais profesors Ivars Kravalis, docentes Ingrīda Smukā un Irēna Dravniece, kā arī lektors Ingus Reniņš.

Latvijas pārstāvji Polijā vadīja praktiskās nodarbības tūrisma pamatos, pielietojot plašu sporta vingrinājumu klāstu fiziskās sagatavotības sekmēšanai, izmantojot aktuālāko papildus aprīkojumu, kā arī demonstrēja latviešu tautas rotaļas un spēles, kas pielietojamas rekreatīvās āra aktivitātēs.

Vizītes laikā LSPA docētāji tikās ar augstskolas mācībspēkiem, pārrunājot turpmāko sadarbību studentu un docētāju apmaiņas programmās.

Sadarbība starp LSPA un Polijas augstskolu, praktisko semināru organizēšanā, notiek piekto gadu, ar katru gadu piesaistot plašāku lektoru un interesentu loku.

Iepriekšējo reizi poļu kolēģi akadēmijā viesojās 2017.gada maijā. Savukārt LSPA Sporta spēļu un Slēpošanas katedras docētāji nodarbības vadīja Polijā 2016.gadā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
sadarbībā ar docenti Ingrīdu Smuko

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv