Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes BĪSTAMAJĀ DŽUNGĻU PASAULĒ MANEVRĒ 14 LSPA KOMANDAS
BĪSTAMAJĀ DŽUNGĻU PASAULĒ MANEVRĒ 14 LSPA KOMANDAS Drukāt
Pirmdiena, 21 maijs 2018 09:02

21 2MC 2221 217.maijā LSPA rekreācijas specializācijas 3.kursa studenti, sadarbībā ar docenti Ingu Liepiņu, organizēja 14. LSPA piedzīvojumu sacensības „MANEVRS ČETRATĀ 2018”, kas šogad risinājās slavenās piedzīvojumu spēles “Džumandži” bīstamajā džungļu pasaulē. Sacensībās manevrēja ne tikai LSPA studenti, bet arī akadēmijas docētāji, kopā veidojot 14 komandas.

Katra sacensību komanda – 13 studentu un viena docētāju komanda, četru cilvēku sastāvā, startēja kopā ar savas komandas darināto „talismanu”, lai sacensības laikā pārvarētu astoņas, dažādas smaguma pakāpes, šķēršļu joslas, aptuveni 3.5 km garā distancē, pārbaudot komandu saliedētību, veiklību, koordināciju, zināšanas, kā arī saņemot krietnu adrenalīna devu, nervu kutinošos uzdevumos un pārbaudījumos.

Sacensību organizatori vēlas izteikt lielu pateicību sacensību atbalstītājiem par sacensību balvu fonda nodrošināšanu - LSPA Sporta klubam, Rīgas Tehniskās universitātes Ķīpsalas peldbaseinam un “Jump Space” batutu parkam.

REZULTĀTI:

1.vieta – „Činguļi”, ar 21 punktu:
Dāvis Daniels Naumčiks
Madara Naumčika
Diāna Tanona
Toms Treihlers

2.vieta – „Džungļu Džeinas”, ar 35 punktiem:
Kintija Berga
Linda Ozoliņa
Agnese Grigale
Guna Briža

3.vieta – „ Aitu bars”, ar 48 punktiem:
Eva Janīte
Edgars Kozuls
Agnese Kozule
Elvis Saulīts

Jāatzīmē, ka komanda “Džungļu Džeinas” guva uzvaru arī papildus nominācijā “Atraktīvākā komanda” par interesantāko talismanu un visatbilstošāko sacensību tērpu izvēli. Talismans bija īsts dzīvnieka kauls, kurš ideāli papildināja sacensību tematiku - “Džumandži piedzīvojumu spēle”.

Atsevišķu pateicība docētāju komandai “Divas blondīnes un…”, kas izcīnīja 10.vietu. Komandu veidoja Aiga Dombrovska, Kalvis Ciekurs, Augusts Blekte un Laine Leite. Paldies par uzdrīkstēšanos, aktīvu dalību un intereses izrādīšanu studentu rīkotajā pasākumā!

Saglabājam pozitīvās emocijas un tiekamies nākamgad - „Manevrs četratā 2019”!

Informāciju sagatavoja:
LSPA 3.kursā studējošais
Kristiāns Mežals,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Foto:3.kursā studējošais Artūrs Turiks

 

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv