Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes ZINĀTŅU PROREKTORS JURIS GRANTS JAPĀNĀ VADA LEKCIJAS TOPOŠAJIEM SPORTA SKOLOTĀJIEM
ZINĀTŅU PROREKTORS JURIS GRANTS JAPĀNĀ VADA LEKCIJAS TOPOŠAJIEM SPORTA SKOLOTĀJIEM Drukāt
Trešdiena, 16 maijs 2018 09:55

DSC00995 2No 7. līdz 11. maijam LSPA Zinātņu prorektors, profesors Juris GRANTS Japānā, Hokaido Izglītības universitātē (Hokkaido University of Education) lasīja lekcijas topošajiem sporta skolotājiem par jaunākajām pasaules tendencēm sporta pedagoģijā un sporta zinātnē Eiropā un pasaulē.

Vizītes laikā J.Grants tikās ar universitātes vadību un mācībspēkiem, pārrunājot nākotnes sadarbības iespējas un formas ar LSPA. Pateicoties Hokkaido apvidus Higasahikavas pilsētas mēra Ichiroh MATSUOKA  viesmīlībai un atsaucībai, prof. Grantam bija iespēja iepazīties ar Japānas izglītības sistēmu un apmeklēt vienu no Japānas vispārizglītojošajām skolām Higashikavā.  

Savukārt otra LSPA zinātņu prorektora vizītes daļa noritēja Hakkaido apvidus Asahikavas (Asahikawa) pilsētā, kas ir izslavēta ar ziemas sporta veidu bāzēm. Tamdēļ daļa no Japānas apmeklējuma laika tika veltīta slēpošanas sporta centru apskatei, kuru laikā notika tikšanās ar vadošajiem Japānas slēpošanas speciālistiem prof. Jutaku Miuru (Yutaka MIURA) un prof. Osamu Hajami (Osamu HAYAMI), lai diskutētu par slēpošanas sporta veidu apguves didaktiku un treniņu metodiku.

Juris Grants Japānu apmeklēja pēc Hokaido Izglītības Universitātes ielūguma.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209,
sadarbībā ar prof. Juri Grantu
Foto no J.Granta privātā arhīva

DSC00991DSC00544

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv