Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes SESTDIEN ATVĒRTO DURVJU DIENU APMEKLĒJUŠI 74 INTERESENTI
SESTDIEN ATVĒRTO DURVJU DIENU APMEKLĒJUŠI 74 INTERESENTI Drukāt
Sestdiena, 12 maijs 2018 23:35

IMG 0286 2Sestdien – 12.maijā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Atvērto durvju dienu apmeklēja 74 interesenti. Apmeklētāji tikās ar LSPA rektoru Jāni Žīdenu un studiju programmu direktoriem, kuri prezentēja augstskolā apgūstamās studiju programmas, uzņemšanas prasības un iestājpārbaudījumu norises kārtību programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”.

LSPA rektors Jānis Žīdens klātesošajiem pastāstīja, ka šogad programmā „Sporta zinātne” būs aptuveni 80 valsts budžeta apmaksātas, studiju vietas, pārsvarā tiem, kuri izvēlēsies studēt pilna laika bakalaura programmā “Sporta zinātne”, turpretī programmā „Fizioterapija” studijas notiks tikai par maksu. Rektors arī pateicās visiem interesentiem, kuri vasarīgi karstajā dienā atlicināja laiku un ieradās uz LSPA Atvērto durvju dienu, lai plašāk iepazītos ar studiju iespējām LSPA.

Savukārt Akadēmijas Studejošo pašpārvāldes dalībnieces Sigita Roga un Ineta Ivanova apmeklētājus iepazīstināja ar pašpārvaldes darbu un sniegtajām iespējām iesaistīties student dzīvē ārpus nodarbībām.

Pirmo Atvēro durvju dienu - 20.martā, LSPA apmeklēja 67 interesenti.

Papildus informācija par jauno studentu uzņemšanu un dokumentu iesniegšanu studijām LSPA: http://uznemsana.lspa.lv/

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

IMG 0261IMG 0285IMG 0292

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv