Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA DOKTORANTS IGORS SIMINAITIS UZVAR 11.BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES KONFERENCES JAUNO ZINĀTNIEKU DARBU KONKURSĀ
LSPA DOKTORANTS IGORS SIMINAITIS UZVAR 11.BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES KONFERENCES JAUNO ZINĀTNIEKU DARBU KONKURSĀ Drukāt
Svētdiena, 29 aprīlis 2018 07:01

Igors Siminaitis

Piektdien – 27.aprīlī, noslēdzoties 11.Baltijas sporta zinātnes konferencei,  ar uzvarētāju goda rakstiem un naudas balvām svinīgi sveikti četri labākie jaunie sporta zinātnieki un augstskolu doktoranti no Baltijas valstīm, kuri piedalījās konferences jauno zinātnieku darbu  konkursā. Uzvarētāju vidū ir arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorants Igors SIMINAITIS

LSPA doktoranta I.Siminaiša pētnieciskais darbs “Elpošanas apgrūtināšanas ietekme uz organisma funkcionalitāti triatlonā” par labāko atzīts zinātniskā darba sekcijā “Treniņš un sniegums”, 10 jauno zinātnieku konkurencē.

“Vēlos īpaši pateikties LSPA profesoram Leonīdam Čuprikam par atbalstu un palīdzību mana darba tapšanā,” uzsvēra Siminaitis.

Siminaitis, šā gada 9.aprīlī, ar minēto darbu piedalījās arī LSPA maģistrantu un doktorantu 10. starptautiskajā sporta zinātnes konferencē „Sports pārmaiņu pasaulē: veselība, izglītība un sabiedrība”, kur tika novērtēts, iegūstot jauno zinātnieku pētniecisko darbu konkursa atzinības sertifikātu, kā viens no kvalitatīvākā un inovatīvākā pētnieciskā darba autoriem sporta zinātnē un veselības aprūpē.

Šobrīd LSPA doktorants ir vienīgais tiesnesis Latvijā ar augstāko Starptautiskās Triatlona apvienības tiesneša sertifikātu, kas iegūts 2015.gadā. Viņšvairākkārtīgi tiesājis Pasaules un Eiropas kausa posmus un čempionātus triatlonā.

Kopumā konkursa komisija vērtēja 32 jauno sporta zinātnieku un augstskolu doktorantu pētnieciskos darbus četrās tematiskajās grupās:

- Vingrinājumu fizioloģija
- Treniņš un sniegums
- Pedagoģija, sociālie aspekti un vadība sportā
- Fizioterapija un ar veselību saistītas fiziskās aktivitātes

11.Baltijas sporta zinātnes konferences konkursā  piedalījās 12 LSPA jaunie sporta zinātnieki un augstskolas doktoranti, kurus vērtēja kompetenti nozaru speciālisti. Par tradīciju kļuvušajā jauno zinātnieku darbu  konkursā no LSPA piedalījās – Edgars BERNĀNS, Mārtiņš ČAMPA, Irina BOGDANOVIČA, Agris PEIPIŅŠ, Marina RJABOVA, Igors SIMINAITIS, Einārs PIMENOVS, Katrīna VOLGEMUTE, Iveta KALNIŅA, Alina KURMELEVA, Karina OSTROVSKA un Agris LIEPA.

Jau ziņots, ka no 2018.gada 25. līdz 27.aprīlim, 45 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas mācībspēki un studējošie piedalījās 11. Baltijas sporta zinātnes konferencē Tartū (Igaunija). Konferencē tikās Baltijas un citu Eiropas valstu sporta zinātnes, sporta medicīnas, fizioterapijas un veselības aprūpes eksperti, lai apspriestu aktuālos pētījumu virzienus sporta nozarē, dalītos ar praktiskā darba pieredzi, kā arī popularizētu starpdisciplināru pieeju sporta zinātnes attīstībai.

11. Baltijas sporta zinātnes konferenci rīkoja Tartu Universitāte un Baltijas sporta zinātnes asociācija.

IMG 0251IMG 0166IMG 0162

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv