Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Igaunijas Zelta Līgas (BIIGBANK Kuldliiga) 1.posma sacensības vieglatlētikā Tartu (Igaunija) 27.01.2011.
Igaunijas Zelta Līgas (BIIGBANK Kuldliiga) 1.posma sacensības vieglatlētikā Tartu (Igaunija) 27.01.2011. Drukāt
Piektdiena, 28 janvāris 2011 09:09

Pirms dažiem gadiem jaunuzbūvētajā Tartu Universitātes sporta hallē, kura pamatā ir basketbola komandas „Tartu Rock” mājas zāle (basketbola laukums ir manēžas 60m taisnes lielākajā daļā), notika Igaunijas Zelta līgas 1.posma sacensības vieglatlētikā.

LSPA studenti izmanto jebkuru iespēju startēt uz kvalitatīva skrejceļa, tādējādi pārliecinoties par savu varējumu ne tikai Latvijā, bet arī pie kaimiņiem Igaunijā un Lietuvā.

27.janvāra sacensībās, šajā sezonā startējot pirmo reizi, par uzvarētāju lodes grūšanas sacensībās kļuva LSPA prof.stud.progr.1.st.gada students Māris URTĀNS – 19,69m. Māris šo rezultātu sasniedza otrajā mēģinājumā, nākamie četri mēģinājumi netika ieskaitīti, bet otrās vietas ieguvējs no Māra sasniegtā rezultāta atpalika vairāk nekā par pusotru metru.

Arī kārtslēkšanas sacensībās par uzvarētāju kļuva LSPA 1.prof. līmeņa progr. 1.st.g. students Mareks ĀRENTS. Ar pirmo lēcienu Mareks pārvarēja 5,31m augstumu, tam sekoja divi neveiksmīgi lēcieni 5,36m augstumā. Atlikušais mēģinājums tika pārcelts uz 5,40m, kas ir normatīvs startam Eiropas čempionātā telpās Parīzē 2011.gada martā. Diemžēl, arī šoreiz Marekam neizdevās sasniegt noteiktā normatīva augstumu.

60m skrējienā sievietēm notika divi skrējieni. Pirmajā no tiem uzvaru izcīnīja LSPA prof.stud.progr.1.st.gada studente Marlēna REIMANE – 7,95sek. Kopvērtējumā šis rezultāts Marlēnai deva 6.vietu, bet par uzvarētāju šajā disciplīnā kļuva Lina Grinčikaite (LTU) – 7,39sek.

6.vietu augstlēkšanas sacensībās ieguva LSPA bak.stud.progr.2.st.g. studente Jeļena FEŅUKA, pārvarot 1,70m augstumu. Par sacensību uzvarētāju kļuva Grete Udras (Audentese SK) – 1,92m.

400m skrējienā vīriešiem par uzvarētāju kļuva Latvijas pārstāvis Jānis Baltušs - 48,53sek. LSPA bak.stud.progr.1.st.g. students Pauls ĀRENTS distanci veica 51,89sek. un šis rezultāts sportistu ierindoja 9.vietā.

Apsveicam mūsu studentus ar debiju 2011.gada  Igaunijas Zelta līgas sacensībās!

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv