Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes PROFESORES AGITAS ĀBELES GRĀMATA „SPORTA PSIHOLOĢIJA: TEORIJA UN PRAKSE” NONĀKUSI PIE LASĪTĀJIEM
PROFESORES AGITAS ĀBELES GRĀMATA „SPORTA PSIHOLOĢIJA: TEORIJA UN PRAKSE” NONĀKUSI PIE LASĪTĀJIEM Drukāt
Trešdiena, 11 aprīlis 2018 10:13

IMG 9713 210.aprīlī pie lasītājiem nonākusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesores un augstākās kategorijas daiļslidošanas tiesneses Agitas Ābeles sarakstītā grāmata „Sporta psiholoģija: teorija un prakse”.

Atvēršanas svētkos grāmatu pirmie apskatīja un saņēma LSPA mācībspēki, kā arī Latvijā vadošo sporta organizāciju – Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP), Latvijas Olimpiskās komitejas un citu sporta organizāciju speciālisti.

348.lapaspuses biezajā izdevumā apkopotas būtiskākās psiholoģijas atziņas, kas aktuālas ikvienam sporta pedagogam un trenerim, kurš ikdienā strādā ar bērniem, jauniešiem vai profesionāliem sportistiem, kā arī interesentiem, kuri vēlas papildināt savas zināšanas par psiholoģijas jautājumiem sportā kā izglītošanās, tā arī pašpilnveidošanās nolūkā.

Agita Ābele savu grāmatu “Sporta psiholoģija: teorija un prakse” veidojusi informatīvi izglītojošā stilā, integrējot teorētiskās nostādnes ar personīgajā praksē gūto pieredzi. Grāmatas saturs sakārtots 4 daļās, - sākumā pievēršoties teorētiskajiem jautājumiem, kurus būtu vēlams zināt visiem interesentiem, lai pilnīgāk izprastu sporta psiholoģiju. Tiem seko praktiska rakstura nodaļas, kuras veltītas sporta psiholoģijas praksei un sportistu sagatavotības mentālajām prasmēm, sociāliem un psiholoģiskā atbalsta jautājumiem. Grāmatu papildina praktiskā darbā izmantojami sporta psiholoģijas pielikumi.

Grāmatu iespiedusi izdevniecība “Raka”. Tā nopērkama grāmatu apgādā “RaKa” un Jāņa Rozes grāmatnīcās.

ZINĀŠANAI:
LSPA profesore Agita ĀBELE
  - Starptautiskās Slidošanas asociācijas(ISU) augstākās kategorijas tiesnese daiļslidošanā, šogad debitējusi ziemas Olimpisko spēļu daiļslidošanas tiesāšanā Phjončhanā.
  - Zinātniskie grādi: pedagoģijas zinātņu doktore, sociālo zinātņu maģistre psiholoģijā (Dr. paed., Mg. psych.).
  - Darba gaitas: BJSS trenere, Latvijas Universitātes docente, no 1999. gada Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docente, no 2003. gada — profesore, Latvijas Zinātnes padomes eksperte sporta zinātnē.
  - Sabiedriskais darbs: Latvijas Augstskolu sporta savienības prezidente, Starptautiskās Augstskolu sporta federācijas (FISU) Izglītības komitejas biedre.

 

A Abele

Avots: https://ltv.lsm.lv

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas
sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv