Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes 10.APRĪLĪ NOTIKS PROFESORES AGITAS ĀBELES GRĀMATAS „SPORTA PSIHOLOĢIJA: TEORIJA UN PRAKSE” ATVĒRŠANAS SVĒTKI
10.APRĪLĪ NOTIKS PROFESORES AGITAS ĀBELES GRĀMATAS „SPORTA PSIHOLOĢIJA: TEORIJA UN PRAKSE” ATVĒRŠANAS SVĒTKI Drukāt
Svētdiena, 01 aprīlis 2018 14:35

IMG-20180405-WA0002Otrdien – 10.aprīlī, pulksten 14:30, LSPA 306. auditorijā notiks LSPA profesores, pedagoģijas doktores Agitas Ābeles sarakstītās grāmatas „Sporta psiholoģija: teorija un prakse” atvēršanas svētki.

348.lapaspuses biezajā izdevumā apkopotas būtiskākās psiholoģijas atziņas, kas aktuālas ikvienam sporta pedagogam un trenerim, kurš ikdienā strādā ar bērniem, jauniešiem vai profesionāliem sportistiem, kā arī interesentiem, kuri vēlas papildināt savas zināšanas par psiholoģijas jautājumiem sportā kā izglītošanās, tā arī pašpilnveidošanās nolūkā.

Agita Ābele savu grāmatu “Sporta psiholoģija: teorija un prakse” veidojusi informatīvi izglītojošā stilā, integrējot teorētiskās nostādnes ar personīgajā praksē gūto pieredzi. Grāmatas saturs sakārtots 4 daļās, - sākumā pievēršoties teorētiskajiem jautājumiem, kurus būtu vēlams zināt visiem interesentiem, lai pilnīgāk izprastu sporta psiholoģiju. Tiem seko praktiska rakstura nodaļas, kuras veltītas sporta psiholoģijas praksei un sportistu sagatavotības mentālajām prasmēm, sociāliem un psiholoģiskā atbalsta jautājumiem. Grāmatu papildina praktiskā darbā izmantojami sporta psiholoģijas pielikumi.

Grāmatu iespiedusi izdevniecība “Raka”.

Grāmatas prezentācijas laikā interesenti varēs tikties ar grāmatas autori un iegādāties grāmatu par īpaši izdevīgu cenu.

ZINĀŠANAI:
LSPA profesore Agita ĀBELE
Starptautiskās Slidošanas asociācijas(ISU) augstākās kategorijas tiesnese daiļslidošanā, šogad debitējusi ziemas Olimpisko spēļu daiļslidošanas tiesāšanā Phjončhanā.
Zinātniskie grādi: pedagoģijas zinātņu doktore, sociālo zinātņu maģistre psiholoģijā (Dr. paed., Mg. psych.).
Darba gaitas: BJSS trenere, Latvijas Universitātes docente, no 1999. gada Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docente, no 2003. gada — profesore, Latvijas Zinātnes padomes eksperte sporta zinātnē.
Sabiedriskais darbs: Latvijas Augstskolu sporta savienības prezidente, Starptautiskās Augstskolu sporta federācijas (FISU) Izglītības komitejas biedre.

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv