Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA BADMINTONISTI SAGĀDĀ PĀRSTEIGUMU UNIVERSIĀDES JAUKTAJĀS DUBULTSPĒLĒS
LSPA BADMINTONISTI SAGĀDĀ PĀRSTEIGUMU UNIVERSIĀDES JAUKTAJĀS DUBULTSPĒLĒS Drukāt
Otrdiena, 03 aprīlis 2018 10:10

P325031225.martā LSPA studējošie Jekaterina ROMANOVA un Uvis Raivis KRONENBERGS, par pārsteigumu visiem turnīra dalībniekiem, guvuši uzvaru Latvijas Universiādes badmintona turnīra jauktajās dubultspēlēs, aiz sevis atstājot Rīgas Tehniskās universitātes (RTU), Latvijas Universitātes (LU) un Daugavpils Universitātes (DU) komandas. Arī dāmu vienspēlēs fortūna stāvēja J.Romanovas pusē un izcīnīts Universiādes čempiones tituls. Sveicam un lepojamies ar mūsu sportistiem!

Latvijas Universiādes badmintona turnīra notika Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Sporta centrā. Turnīrā piedalījās 7 Latvijas augstskolas -  LSPA, RTU, LLU, LU, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), DU un Vidzemes Augstskola (ViA). Šī gada spēcīgākie badmintonisti nāk no RTU, bet spēcīgākās badmintonistes no LSPA.

Rezultāti ŠEIT

Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds norāda, ka augstskolu sports ir viena no Latvijas badmintona prioritātēm. Latvijas badmintona federācija plāno rīkot ne tikai Latvijas Universiādes badmintona turnīrus, bet arī aizsākt Latvijas studentu badmintona līgu - komandu turnīru. Plānots rīkot arī īpašu turnīru augstskolu pasniedzējiem - šāds turnīrs varētu notikt nevis Latvijas, bet Baltijas mērogā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

Latvijas Badmintona federācijas publicitātes foto

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv