Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA ABSOLVĒJUŠI 22 MAĢISTRANTI UN DOKTORANTI
LSPA ABSOLVĒJUŠI 22 MAĢISTRANTI UN DOKTORANTI Drukāt
Piektdiena, 23 marts 2018 23:21

Magistri 2018

23.martā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā diplomus par iegūto maģistra grādu un doktorantūras pabeigšanu, svinīgā pasākumā, saņēma 22 Akadēmijas absolventi. 19 no tiem pabeidza profesionālās augstākās izglītības maģistra studiju programmu „SPORTA ZINĀTNE”, bet 3 noslēdza studijas akadēmiskajā doktora augstākās izglītības programmā „Sporta zinātne”.

Akadēmiskā doktora grāda studiju programmu absolvēja LSPA Informātikas un biomehānikas katedras vieslektors Valters ĀBOLIŅŠ, kā arī  Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas un pielāgotās fiziskās izglītības katedras vieslektori Karīna OSTROVSKA unNormunds VĀRPA.

Svinīgajā pasākumā absolventus sveica LSPA rektors, profesors Jānis ŽĪDENS, zinātņu prorektors, profesors Juris GRANTS, LSPA Senāta priekšsēdētājs, profesors Uldis GRĀVĪTIS, kā arī Maģistrantūras un doktorantūras vadītāja Tatjana ŅIKIFOROVA. Izlaiduma vadīja LSPA doktorante un vieslektore Aiga DOMBOVSKA, bet ar muzikālajiem priekšnesumiem priecēja grupas “Simple Man” vokālists Jānis VOLKOVS un ģitārists Arturs Arnis POLIKARPOVS.

Sakot paldies savai augstskolai, maģistra studiju programmas absolventu vārdā runāja Mārtiņš ŠARPŅICKS, kurš uzsvēra Akadēmijā iegūto zināšanu nozīmi, kā arī sirsnīgi aizkustinoši pateicās maģistrantu ģimenēm par mīlestību un sapratni ceļā uz maģistra grāda iegūšanu. Savukārt doktorantūru absolvējušais Normunds VĀRPA teica paldies vārdus LSPA docētājiem par atbalstu studijās un dalījās savā pieredzē un gūtajās atziņās, studējot  doktorantūrā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv