Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes VALSTS PREZIDENTS TIEKAS AR LSPA REKTORU JĀNI ŽĪDENU
VALSTS PREZIDENTS TIEKAS AR LSPA REKTORU JĀNI ŽĪDENU Drukāt
Otrdiena, 20 marts 2018 14:29

0dhTDvKvToDYCTTs2uhDdX2HVvAwrPyTValsts prezidents Raimonds Vējonis, turpinot tikšanos sēriju ar augstākās izglītības iestāžu vadītājiem, 16. martā Rīgas pilī uz sarunu par augstākās izglītības aktualitātēm aicināja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektoru Jāni Žīdenu.

Valsts prezidents bija vienisprātis ar LSPA rektoru par sporta pedagogu nozīmi stipras un veselas Latvijas nākotnes veidošanā, jo sporta skolotāju regulārais darbs ar jauniešiem atbilstoši katra skolēna spējām, ir viens no izšķirošajiem faktoriem, lai uzlabotu viņu fizisko sagatavotību.

Valsts prezidents ar LSPA rektoru diskutēja arī par LSPA lomu kopējā Latvijas augstākās izglītības sistēmā, jauna un talantīga akadēmiskā personāla piesaistes problemātiku, kā arī par akadēmijas sadarbību ar citām vietējām un ārvalstu augstskolām un sporta federācijām. LSPA rektors iepazīstināja Valsts prezidentu ar ieceri kopīgi ar citām Baltijas augstskolām veidot sporta pedagoģijas doktorantūras programmu, lai stiprinātu Latvijas, Lietuvas un Igaunijas lomu starptautiskajā sporta zinātnē.

Informācija un foto:
Valsts prezidenta preses dienests

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv