Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes SLĒPOŠANAS KATEDRAS DOCENTES VADA NODARBĪBAS BALTKRIEVIJAS VALSTS FIZISKĀS KULTŪRAS UNIVERSITĀTĒ
SLĒPOŠANAS KATEDRAS DOCENTES VADA NODARBĪBAS BALTKRIEVIJAS VALSTS FIZISKĀS KULTŪRAS UNIVERSITĀTĒ Drukāt
Ceturtdiena, 15 marts 2018 14:15

DSC 5995-2-2-800x534

LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras docentes Ingrīda Smukā un Inga Liepiņa no 11. līdz 14.martam, "Erasmus+"  mobilitātes programmas ietvaros, apmeklēja Baltkrievijas Valsts fiziskās kultūras universitāti, kur vadīja rekreatīvā tūrisma praktiskās nodarbības Tūrisma industrijas tehnoloģiju katedras bakalaura programmas studentiem.

LSPA Rekreācijas programmas speciālistes tikās ar universitātes prorektori zinātniskajā darbā Tatjanu Morozeviču-Šiļuku, Tūrisma institūta direktori Ludmilu Sakunu, Tūrisma industrijas tehnoloģiju katedras vadītāju Alekseju Gatatuļinu un katedras docētāju Aleksandru Aņisimu.

Tikšanās laikā apspriestas abu augstskolu sadarbības iespējas rekreatīvā tūrisma izpētes jomās, īpaši uzsverot augstskolu mācībspēku līdzdalības iespējas sporta zinātnes konferencēs, kas tiek organizētas Baltkrievijā un Baltijas valstīs.

Tiekoties ar Tūrisma industrijas tehnoloģiju katedras vadību, I.Smukā un I.Liepiņa pārrunāja LSPA mācībspēku un studentu, iespējamo, piedalīšanos Baltkrievijas augstskolas organizētajā laivu braucienā "Baltkrievija-Latvija", kas Daugavas augštecē iecerēts 2018. gada jūnijā, ar laivām šķērsojot abu valstu robežu.

Baltkrievijas Valsts fiziskās kultūras universitātes vadība pozitīvi vērtēja arī LSPA, kā stratēģiskā partnera, ieguldījumu „Erasmus+” mobilitātes programmas īstenošanā Baltkrievijas studentiem un docētājiem.

LSPA ir galvenais Baltkrievijas Valsts fiziskās kultūras universitātes partneris “Erasmus+” apmaiņas īstenošanā. Kopš 2015.gada mobilitātes programmā  uz LSPA nosūtīti 12 studenti bakalaura un maģistra programmās, kā arī vairāk nekā 10 kaimiņvalsts docētāji.

Sadarbība ar Baltkrievijas sporta izglītības iestādēm notiek pateicoties „Erasmus+” programmas projektam (Līguma Nr. 2015-1-LV01-KA107-013377), kuru finansē Eiropas Padome. Šī projekta koordinators ir Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar Ingrīdu Smuko un Ingu Liepiņu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv