Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes “LSPA/LIVONIA” REGBISTES PLŪC LAURUS “LIVONIA WINTER 7S” TURNĪRĀ
“LSPA/LIVONIA” REGBISTES PLŪC LAURUS “LIVONIA WINTER 7S” TURNĪRĀ Drukāt
Otrdiena, 06 marts 2018 18:15

7s 2 2Bezkompromisa cīņās pagājušajā nedēļas nogalē aizritēja RFC “Livonia” rīkotais ziemas regbija turnīrs sievietēm “Livonia Winter 7s”. Piecu komandu konkurencē nepārspētas palika rīkotāju pārstāves “LSPA/Livonia” regbistes. LSPA/Livonia komandā spēlē - Sindija Širaka, Anda Kaģe, Līga Svetlova, Justīne Vīksna (LSPA absolventes) Santa Dzene, Elīna Giluča (pašlaik studē 2.kursā), komandā vēl startēja Liene Vāciete, Sabīne Kuprovska, Marta Ozola, Alise Evelīna Mitkus, Anna Leškoviča un Rumānijas regbija izlases spēlētāja Alina Dinca.

Sākotnēji turnīrā dalību bija apstiprinājušas sešas komandas, tomēr vienas vienības atteikums pēdējā brīdī lika rīkotājiem mainīt izspēles kārtību. Rezultātā komandas “Elektrum” sporta centrā aizvadīja viena apļa turnīru, kas ļāva katrai vienībai nospēlēt četrus “septītnieka” mačus vienā vakarā (mačos uzvarētājas tika noskaidrotas pēc izdarīto piezemējumu skaita).

Jau pirmajos mačos izkristalizējās divas favorītes, kas ir arī sīvākās konkurentes Latvijā – “LSPA/Livonia” un “Selena”. Tieši šo abu komandu duelī noskaidrojās turnīra uzvarētājas. Pārliecinoša uzvara ar 7:1 šajā divcīņā nodrošināja “livonietēm” arī uzvaru visā turnīrā. “LSPA/Livonia” regbistes vēl ar 6:1 uzvarēja Latvijas U-18 izlasi, ar 7:2 – Viļņas Regbija akadēmiju (VRA) un ar 10:0 “Jūrmalu”.

Tikmēr “Selena” citos mačos ar 7:0 pieveica “Jūrmalu”, ar 5:4 Latvijas U-18 izlasi un ar 4:3 pieveica arī VRA, lai gan šajā duelī uzvaru izrāva līdz ar spēles beigu svilpi.

Trešā vieta turnīrā tika Latvijas regbija jaunajai paaudzei, kas citos mačos ar 9:1 uzvarēja “Jūrmalu” un ar 7:1 arī VRA. Savukārt abu turnīra vājāko komandu duelī Lietuvas komanda ar 7:1 apspēlēja Latvijas kūrortpilsētas vienību.

Par “Livonia Winter 7s” turnīra labāko spēlētāju rīkotāji atzina Alinu Dincu no “LSPA/Livonia”, kuras rindās tika izcelta arī Sindija Širaka. “Selenas” labākās spēlētājas balva pienācās Lāsmai Šķēlei, Latvijas U-18 izlases sastāvā kā labākā spēlētāja balvu saņēma Anna Viktorija Žeimunde, lietuvietēm labākā bija Felīcija Kvedaraite, bet jūrmalniecēm – Līva Galeja.

RFC “Livonia” vadība augsti vērtē sadarbības partneru ieguldījumu. Balvas spēlētājam bija sagādājuši “Dobeles Dzirnavnieks”, “Cido Grupa”, “Best4Sport”, “Latvijas Pārtikas ražotājs”, “Lido” un “Rīgas piensaimnieks”. RFC”Livonia”  īpaši pateicas galvenajam organizatoram Ģirtam Piterniekam un viņa komandai par lielisko atmosfēru “Elektrum” sporta centrā un teicami sarīkotām sacensībām!

Jau šajā nedēļas nogalē, 10. martā, sporta hallē “Skonto” uz “Livonia Winter Rugby 10s” turnīru pulcēsies astoņas vīru komandas no Latvijas un Lietuvas. Rīkotāji “Livonia” startēs ar divām vienībām, spēlēs arī “LMT/Eži”, “Jūrmala” un “Fēnikss”, kā arī “Baltrex”, “Šiaulia” un PRC no Lietuvas. Turnīra sākums pulksten 19:30.

Foto: Ģirts Kehris
Informāciju sagatavoja:
“LSPA/Livonia”

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv