Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes AR REKREĀCIJAS NOMETNI KRIMULDAS NOVADĀ NOSLĒGUSIES LSPA ZIEMAS NOMETŅU SEZONA
AR REKREĀCIJAS NOMETNI KRIMULDAS NOVADĀ NOSLĒGUSIES LSPA ZIEMAS NOMETŅU SEZONA Drukāt
Pirmdiena, 05 marts 2018 15:55

20180303 125530 2

Vairāk nekā mēnesi ilgušais LSPA Slēpošanas katedras organizēto ziemas nometņu laiks noslēdzies 4.martā, ar Rekreācijas nometni, kas divas dienas risinājās Krimuldas novadā. Nometnē piedalījās 27 rekreācijas kvalifikācijas bakalaura un maģistra studiju programmu studenti un Slēpošanas katedras docētaji – profesore Daina Krauksta, docentes – Ingrīda Smukā un Inga Liepiņa. Nometnes dalībnieki, studiju programmas ietvaros, iepazinās ar rekreācijas iespējām Latvijas novados, kā arī apguva daudzveidīgu rekreatīvo aktivitāšu klāstu.

Krimuldas novadā studenti apzināja dabas un antropogēnos rekreācijas resursus. Apmeklēja Bīriņu pili, kurā izmēģināja jauno “Bīriņu pils leģendu spēli”, kā arī apmeklēja Krimuldas peldbaseina SUP nodarbības.

Nometnes noslēdzošajā dienā dalībnieki devās kājnieku pārgājienā pa Kubeseles dabas takām.

Rekreācijas kvalifikācijas 4.kursa students Lauris Karlušas, 3.kursa studente Elena Vecmane un 2.kursā studējošā Ance Anete Fimbauere prezentēja un dalījās pieredzē par rekreācijas kvalifikācijas prakses vietām un apmaiņas braucieniem uz ārvalstu augstskolām.

Rekreācijas nometnes filosofija ir, ne tikai izzināt novada piedāvātos rekreācijas resursus, bet arī sniegt savu ieguldījumu novada tūrisma un rekreācijas attīstībā. Tamdēļ, sadarbībā ar Krimuldas pašvaldības pārstāvjiem, studenti izstrādāja un prezentēja jaunus tūrisma un rekreācijas maršrutus Krimuldas novadā.    

Paldies visiem docētājiem un dalībniekiem par dalību nometnē! Īpašs paldies Krimuldas novada domei par atbalstu nometnes organizēšanā!

Informācija sagatavoja:
LSPA docente Ingrīda Smukā
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv